SEAT Arona Príslušenstvo: Individuálne ako vy | SEAT
PRÍSLUŠENSTVO

Viac mať. Viac robiť. Viac dôverovať.

Vo vašom svete je možné takmer všetko. Vďaka príslušenstvu pre model SEAT Arona jazdíte vybavený inteligentnými a bezpečnostnými systémami a na výber máte rôzne dekoračné dizajny a individuálne prevedenie líšt. Je čas, vybaviť vaše vozidlo v štýle Arona.

INDIVIDUALIZOVANÝ EXTERIÉR

Vyberané dizajnové prvky. Žiadne kompromisy.

Vyberte si model Arona Style a ešte niečo navyše. Lemy hmlových svetlometov a bočných líšt sú pre model Arona dostupné v striebornom a klavírovo čiernom prevedení. Pre dvere batožinového priestoru je v ponuke matné chrómové a klavírové čierne vyhotovenie. Teraz ste vybavený na všetko.

ŤAŽNÉ ZARIADENIE

Chcete si so sebou zobrať všetko? Urobte to.

S ťažným zariadením na vašom modeli SEAT Arona si môžete život výrazne zjednodušiť. So sebou na cestu si totiž budete môcť zobrať všetko, čo budete potrebovať.

ŠPECIÁLNY INTERIÉR

Porazte neporaziteľné.

Zistiť viac

Vyberte si zmenu. Športový alebo elegantný volant? Hlavica radiacej páky, pedále a opierka chodidla v striebornom prevedení? Odlíšte sa tak ako váš SEAT Arona.

DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN, ZRKADLO & PRAHOVÉ LIŠTY

Sila detailov. A vaša.

DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Dostupné vo veľkosti 18 palcov. Pre výrazný dizajn sú v ponuke lesklé čierne disky "Piano" a matné čierne disky "Sport". Prečo aj nie? Výber je na vás.

SPÄTNÉ ZRKADLÁ

Spätné zrkadlá v novom modeli SEAT Arona sa dodávajú v zelenom "Fitness" alebo ružovo-zlatom "Sophisticated" prevedení. Pri každom pohľade do zrkadla vnímate jeho výnimočný štýl.

 

PRAHOVÉ LIŠTY

Nastúpte do modelu Arona Style. Prahové lišty sú dostupné v striebornom, zelenom "Fitness" a ružovo-zlatom "Sophisticated" prevedení.

POLOPEVNÁ VAŇA DO BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Vezmite si so sebou, čo chcete.

Vaňa do batožinového priestoru presne pasuje do batožinového priestoru s objemom 400 litrov. Bez ohľadu na to, čo potrebujete previezť, chráni vaše vozidlo pred poškodením a udržuje ho čisté pomocou protišmykového materiálu, ktorý zodpovedá vaším potrebám.

ZÁSTERKY

Choďte naplno! Chránený pred špinou.

Chráňte svoje vozidlo pred špinou pomocou zásteriek, ktoré sú umiestnené presne za zadnými kolesami. Vy máte zaistenú dostatočnú bezpečnosť a viac nepotrebujete.