Príslušenstvo

Urobte to po svojom

Váš nový SEAT Arona ponúka ďalšie príslušenstvo, pomocou ktorého si cestu môžete jednoducho naplánovať. Bez ohľadu na to, čo je na programe, máme pre vás to správne príslušenstvo.

Zimné pneumatiky

Zimné pneumatiky a disky ako sada

SEAT ponúka široké spektrum kompletných sad zimných kolies pre váš SEAT Arona, ktoré nielen vylepšia vzhľad Vášho vozidla, ale ho aj technicky pripravia na chladné obdobie.

Potrebujete novú sadu zimných kolies a máte kartu SEAT TopCard? Potom sa tešte. Pri kúpe sady Vám SEAT dá štvrté koleso zadarmo.

Polopevná vanička v batožinovom priestore

Vezmite si so sebou, čo chcete

Polopevná vanička do batožinového priestoru je vyrobená na mieru a presne zapadá do batožinového priestoru s objemom 400 litrov. Bez ohľadu na to, čo si so sebou vezmete, vaše auto bude chránené pred škrabancami a nečistotami. A vďaka protišmykovému materiálu zostane vaša batožina na svojom mieste.

Individualizácia exteriéru

Len vybrané prvky. Žiadne kompromisy

Vyberte si celý SEAT Arona Style a ešte viac. Lemy hmlových svetiel a bočné lišty pre SEAT Arona sú k dispozícii v čiernom klavírovom odtieni alebo striebornej farbe. Lišta pre zadné dvere je v ponuke v matnom chrómovom a čiernom klavírovom prevedení. Teraz ste vybavený na všetko.

Dekoratívny interiér

Poraziť neprekonateľné

Rozmanitosť je všetko. Športový alebo elegantný volant? Radiaca páka, pedále a opierka nôh v striebornom vyhotovení? Odlíšte sa od masy. SEAT Arona tiež.

Zásterky

Vyrazte na cestu! Chránený

Chráňte svoje vozidlo Arona prostredníctvom zásterok, ktoré sú umiestnené tesne za kolesami. Ste dostatočne chránený a nepotrebujete viac.