5
rokov predĺžená záruka *
na všetky modely
SEAT

SEAT

Tarraco

Zrýchlenie (0-100 km/h)
6.3 s
SEAT Tarraco e-HYBRID

To najlepšie z dvoch svetov?

Predstavujeme nové SUV e-HYBRID. Užite si nielen priestor, pohodlie a konektivitu pre celú rodinu, ale aj jazdu v meste s nulovými emisiami, ktorá znižuje spotrebu paliva a šetrí peniaze.

Highlights

Užite si potešenie z jazdy. S inteligentnými riešeniami môžete mať naozaj všetko.

Dizajn
Zadné LED svetlá "Infinity Light"

Inovatívne riešenia svetiel v podobe full LED zadného svetla po celej šírke karosérie.

Vnútorný priestor
Pripravený pre veľké plány

Veľký batožinový priestor s objemom až 1 920 litrov pri sklopených operadlách zadných sedadiel pre všetky vaše koníčky. Dodáva sa s 5 alebo 7 sedadlami.

Technológie
Online navigácia

Online a vždy pripravené splniť požiadavky elektrifikovaného sveta. Nájdite najrýchlejšiu trasu s aktuálnymi dopravnými informáciami a najbližšiu nabíjaciu stanicu.

Konektivita
Climatronic

Regulujte teplotu v interiéri, aby bola vo vozidle vždy príjemná teplota. S tromi individuálne nastaviteľnými zónami.

SEAT Tarraco
Najlepšie zoznamy sú stále dlhšie

Veľké SUV, ktoré si trúfa na akúkoľvek výzvu.

Dizajn

Exteriér, ktorý má všetko. Všestranný a robustný dizajn.

Dizajn exteriéru

Silný a odvážny vzhľad, ktorý je pripravený na akúkoľvek výzvu, ktorej čelíte.

Uvítacie svetlo "Hola!"

20” disky z ľahkej zliatiny s nápadným dizajnom

Silné a výrazné línie

Panoramatická sklenená strecha

Dizajn

Viac miesta. Viac štýlu. SEAT Tarraco je stvorený pre každého, kto chce zo svojho života vyťažiť viac.

Dizajn interiéru

Na tepe doby: ultramoderné prvky interiérového dizajnu zdokonaľujú každú jazdu.

9,2” navigačný systém

Sedadlá DINAMICA®

Vnútorné zrkadlo s automatickou clonou

Až 7 miest na sedenie

Technológie & komfort

Vybavený pokročilou technológiou, ktorá uľahčuje každý deň.

10,25" Digital cockpit PLUS

Konfigurovateľný 10,25-palcový digitálny prístrojový panel umožňuje súčasné zobrazenie troch nezávislých funkcií vo vašom zornom poli.

Zvukový systém BeatsAudio™

400 W zosilňovač. Špičkový subwoofer. 9 vyladených prémiových reproduktorov. Skvelý zvuk, ktorý Vás na cestách inšpiruje.

Priehradka na indukčné nabíjanie

Jednoducho vložte telefón do priehradky na indukčné nabíjanie a užite si bezdrôtové nabíjanie, zatiaľ čo zosilňovač GSM maximalizuje príjem Vášho smartfónu.

Full Link

Technológia full Link synchronizuje váš smartfón so systémom infotainment cez Android Auto alebo Apple CarPlay, aby ste mali prístup ku všetkým svojim médiám a kontaktom aj na cestách.

Bezpečnosť

Bezstarostná jazda pri každom dobrodružstve. Najnovšie bezpečnostné funkcie vám umožnia sústrediť sa na cestu.

Travel Assist

Poloautonómny asistenčný systém, ktorý vás udrží v strede jazdného pruhu a v dostatočnej vzdialenosti od vozidla pred vami.

Prediktívny tempomat

V kombinácii s 9,2" navigačným systémom sú zákruty a rýchlostné limity detegované vopred pre odpovedajúco prispôsobené jazdné vlastnosti vozidla Tarraco.

Blind-spot senzor

Už žiadne slepé uhly. Systém vás upozorní na účastníkov cestnej premávky približujúcich sa zozadu pri predbiehaní alebo zmene jazdného pruhu.

Pre-Crash & Rollover Assist

Systém pripraví vozidlo na blížiace sa kolízie pritiahnutím bezpečnostných pásov a zatvorením všetkých okien. Ak dôjde k prevráteniu, aktivuje sa núdzové volanie.

SEAT CONNECT

Plná konektivita. Váš SEAT. Váš svet. Vždy na dosah so SEAT CONNECT.

Safety & Service

Najmodernejšia bezpečnostná technológia šetrí drahocenný čas v prípade núdze. Vždy, keď sa rozsvieti kontrolka alebo sa má vykonať servis, príslušné údaje sa odošlú našim predajcom.

SEAT CONNECT
Vzdialený prístup

Užite si vzdialený prístup z vášho smartfónu. Za- a odomknite svoje Tarraco, aktivujte klimatizáciu** a skontrolujte stav svojho vozidla prostredníctvom aplikácie.

SEAT CONNECT
Online infotainment

Získajte maximum zo svojho vozidla Tarraco so službami SEAT CONNECT. Služba s plným pripojením, ktorá automaticky aktualizuje váš navigačný systém a ponúka vám široké spektrum online funkcií pre médiá, hlasové ovládanie prirodzenou rečou a mapy, ako aj Apple Music™ a Tidal™.

SEAT CONNECT
e-HYBRID

Jednoducho spustite a zastavte proces nabíjania alebo definujte určité správanie sa nabíjaní. e-Manager zjednodušuje spravovanie autobatérie a zároveň znižuje náklady za nabíjanie.

**len pre e-HYBRID

Služby vzdialeného prístupu „Remote Access“ a online infotainment zahŕňajú bezplatné skúšobné obdobie jedného roka od prvej registrácie. Po uplynutí tohto obdobia si musíte službu predĺžiť, aby ste ich mohli naďalej používať.

Príslušenstvo

Máte veľké plány? Dobre. Nech sa vydáte akoukoľvek novou cestou, svoj SEAT Tarraco môžete vybaviť tak, aby splnil všetky Vaše želania.

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie

Navrhnuté pre rýchle a jednoduché nakladanie. S možnosťou bezpečnej prepravy 2 bicyklov až do hmotnosti 60 kg.

SEAT nosič bicyklov
Dekoračná lišta batožinového priestoru

Tento špeciálny prvok dodá vášmu vozidlu individuálny estetický nádych. Vyberte si z dvoch elegantných odtieňov: klavírovej čiernej alebo striebornej.

Koberčeky

Udržujte čistý priestor pre nohy vo vozidle Tarraco. Koberčeky sú mimoriadne odolné, aby zabránili opotrebeniu a zároveň zhodnotili váš interiér.

Nosič lyží Xtender

Vďaka výsuvnému mechanizmu je nakladanie rýchlejšie, jednoduchšie a bezpečnejšie. Nosič unesie 5 párov lyží alebo 3 snowboardy. Mäkké gumové nárazníky chránia lyže počas prepravy. Naložte všetko bez starostí.

Vaňa v batožinovom priestore s vysokými stenami

Praktické a robustné. Navrhnuté na zväčšenie úžitkového priestoru a tlmenie nárazov. Uľahčuje tiež čistenie batožinového priestoru po dobrodružstve s rodinou.

5 rokov predĺžená záruka

SEAT rozšíril svoj pomer ceny a výkonu a ponúka špeciálnu vychytávku v podobe 5 rokov predĺženej záruky. Platí okamžite na všetky nové vozidlá SEAT.

SEAT záruka
SEAT Service Mobility

SEAT Service Mobility vám ponúka komplexnú a spoľahlivú pomoc v prípade poruchy alebo nehody vo vysokokvalifikovanej servisnej sieti dostupnej v celej Európe.

SEAT Service Mobility
SEAT servisná prehliadka

Počas kontroly sa vykonávajú práce v súlade so špecifikáciami výrobcu, pričom rozsah kontroly závisí od veku vozidla a najazdených kilometroch vášho vozidla SEAT Tarraco.

SEAT Check