Príslušenstvo

Bezpečnosť a komfort pre vaše deti.

Bezpečnosť vašich detí má tú najvyššiu prioritu. Naše detské autosedačky poskytujú optimálnu ochranu v prípade nárazu a je ich možné aj individuálne upraviť. Aby sme vám mohli poskytnúť tú správnu detskú autosedačku, ktorá prináša súhru medzi dieťaťom, sedadlom a autom, SEAT ponúka starostlivo zostavenú ponuku detských autosedačiek s upevňovacími systémami ISOFIX. S výberom vám ochotne poradí váš SEAT partner.

Produktabbildung des Kindersitz Kidfix XP.

Detská autosedačka Kidfix XP.

Autosedačka Kidfix XP ponúka bezpečnosť a zároveň pohodlie. Táto inovatívna autosedačka s operadlom XP-PAD poskytuje zvýšenú ochranu v prednej časti. Jej hlboké, plne vystužené bočnice poskytujú optimálnu ochranu hlavy a krku. Pre deti od 4 do 12 rokov.

Detská autosedačka Duo Plus ISOFIX.

Táto autosedačka umožňuje pohodlnú a bezpečnú prepravu pre deti od 9 mesiacov do 4 rokov, resp. od cca 9 do 18 kg. S 3-polohovým nastavením sklonu sa ideálne prispôsobí potrebám dieťaťa. Bezpečnosť zaručuje pripútanie 5-bodový bezpečnostný pás.

Detská autosedačka Peke G1 I-Size Trifix.

Perfektne sa prispôsobí potrebám detí vo veku od 15 mesiacov do 4 rokov a s výškou 76 až 105 cm. Jednoduchá a bezpečná inštalácia vďaka integrovaným upínacím systémom ISOFIX a TopTether.

Ochrana sedadla pre deti.

Chráni sedadlo vozidla pred poškodením pri používaní detskej autosedačky. S vreckom na drobnosti v spodnej časti.

Zu sehen ist die SEAT Babyschale Safe Plus SHR II in rot.

Detská autosedačka Baby-Safe Plus SHR II.

Špeciálne určená pre deti od 0 do 15 mesiacov, resp. až do hmotnosti 13 kg. Autosedačku je možné namontovať v smere jazdy alebo proti smeru jazdy a je zaistená 3-bodovým bezpečnostným pásom. S baldachýnom na ochranu dieťaťa pred slnkom.

Detská autosedačka Peke G0 I-Size.

Pre pohodlnú a bezpečnú prepravu detí od 0 do 15 mesiacov, s výškou do 83 cm alebo s hmotnosťou do 13 kg. Nový štandard detskej autosedačky ECE R129 (I-Size). Ak je adaptér správne zaistený, farebné kontrolky sa zmenia z červenej na zelenú.

Základňa pre detskú autosedačku Peke G0 I-Size.

Základňa sa prichytáva do úchytov ISOFIX, čím poskytuje dieťaťu ešte lepšiu ochranu. Podperná noha zvyšuje stabilitu. Detskú autosedačku možno zo základne vybrať jednoduchým kliknutím. Základňa môže zostať dlhodobo nainštalovaná vo vozidle.

Detské zrkadlo na zadnú sedačku.

S týmto obdĺžnikovým zrkadlom máte vždy svoje dieťa na dohľad. Otočné rameno zrkadla sa dá namontovať na opierku hlavy zadného sedadla.

Prídavné vnútorné spätné zrkadlo.

Zrkadlo poskytuje lepší výhľad na deti na zadných sedadlách a tiež na premávku za sebou počas jazdy. Pripevní sa na čelné sklo pomocou špeciálnej prísavky.

Príslušenstvo pre rodinu.

Je jedno, ako vyzerá vaša rodina, vždy sa navzájom podporujete. Preto Originálne príslušenstvo SEAT® ponúka možnosti na komunikáciu, podporu a ochranu vašich najbližších. Bezpečné a kvalitné produkty, ktoré vám pomáhajú vyťažiť maximum z každej jazdy. Lebo aj my vás podporujeme.

Pre viac informácií kontaktujte našich autorizovaných servisných partnerov SEAT.