Ibiza 5-dverová: SEAT originálne príslušenstvo® | SEAT
SEAT ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO®

Pre váš úplne výnimočný SEAT

Zmeňte váš SEAT na váš výnimočný SEAT: prostredníctvom širokej ponuky SEAT Originálne príslušenstvo®. Nechajte sa inšpirovať: Zo športových, praktických a komfortných ideí si vyberte tie, ktoré sa dokonale hodia ku vám a vášmu vozidlu SEAT.

AERODYNAMICKÉ DOPLNKY

Pre lepší výkon

S balíkom aerodynamických doplnkov pre model Ibiza budete vždy stredobodom pozornosti. Užite si klasický dizajn pretekárskeho vozidla vo vašej obľúbenej farbe. Okrem štýlových aerodynamických doplnkov sú v ponuke aj výnimočné dizajnové prvky interiéru

DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY

Od elegantných až po športové

Bez ohľadu na to, či uprednostňujete športový alebo elegantný vzhľad - štýlové disky z ľahkej zliatiny z ponuky SEAT Originálneho príslušenstva® ponúkajú pre každý vkus ten správny dizajn.

Transport

Riešenie pre každý náklad

Dovolenka, voľný čas alebo šport: S riešeniami pre transport nákladu od spoločnosti SEAT máte zo sebou vždy všetko, čo je pre vás dôležité. Základné strešné nosiče sú základom pre ďalšie príslušenstvo napríklad praktický nosič bicyklov.

Vnútorné hodnoty

Športový charakter

Vytvorte si interiér podľa vášho vlastného vkusu. Od volantu, koberčekov, pedálov cez individuálnu hlavicu radiacej páky až po ochranné prahové lišty je v ponuke pre každého niečo vhodné. Vybrať si môžete z troch výnimočných dizajnových línií: Ibiza Sport, Ibiza Trend a Ibiza Urban.

INFOTAINMENT

Najmodernejšia technika

Modely SEAT sú vybavené najmodernejšou technikou nielen pod kapotou motora - ale aj v interiéri: Adaptér pre smartfón a hudobný prehrávač vám ponúka vysokú mieru konektivity. Vďaka hands free sa môžete koncentrovať na premávku a súčasne telefonovať. A navigačné systémy vám ukážu najrýchlejšiu trasu k cieľu.

BEZPEČNOSŤ

Bezpečné cestovanie

Vaša bezpečnosť je pre nás najväčšou prioritou. Preto nerobíme pri SEAT Originálnom príslušenstve® žiadne kompromisy: pre naše moderne detské sedačky to platí rovnako ako pre snehové reťaze alebo výstražné vesty.

OCHRANA

Dokonale chránený

Aby váš SEAT vyzeral dlhšie ako nový, aj keď ste s ním zažili veľa radosti z jazdy: S vaňou do batožinového priestoru zostane váš batožinový priestor čistý, zatiaľ čo koberčeky zabránia znečisteniu priestoru nôh. A lapače nečistôt ochránia karosériu pred zvíreným prachom a kamienkami.

Partner SEAT vo vašom blízkom okolí

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.