Originálne príslušenstvo SEAT

Pre váš úplne výnimočný SEAT

Zmeňte váš SEAT na váš výnimočný SEAT: prostredníctvom širokej ponuky Originálneho príslušenstva SEAT. Nechajte sa inšpirovať: Zo športových, praktických a komfortných ideí si vyberte tie, ktoré sa dokonale hodia ku vám a vášmu vozidlu SEAT.

Disky z ľahkej zliatiny

Od elegantných až po športové

Bez ohľadu na to, či uprednostňujete športový alebo elegantný vzhľad - štýlové disky z ľahkej zliatiny z ponuky Originálneho príslušenstva SEAT ponúkajú pre každý vkus ten správny dizajn.

Transport

Riešenie pre každý náklad

Dovolenka, voľný čas alebo šport: S riešeniami pre transport nákladu od spoločnosti SEAT máte zo sebou vždy všetko, čo je pre vás dôležité. Základné strešné nosiče sú základom pre ďalšie príslušenstvo napríklad praktický nosič bicyklov.

Infotainment

Najmodernejšia technika

Modely SEAT sú vybavené najmodernejšou technikou nielen pod kapotou motora - ale aj v interiéri: Adaptér pre smartfón a hudobný prehrávač vám ponúka vysokú mieru konektivity. Vďaka hands free sa môžete koncentrovať na premávku a súčasne telefonovať. A navigačné systémy vám ukážu najrýchlejšiu trasu k cieľu.

Vnútorné hodnoty

Športový charakter

Vytvorte si interiér podľa vášho vlastného vkusu. Od volantu, koberčekov, pedálov cez individuálnu hlavicu radiacej páky až po ochranné prahové lišty je v ponuke pre každého niečo vhodné.