SEAT originálne príslušenstvo

Pre Váš osobný zážitok z jazdy!

Individualizujte si svoje mestské vozidlo pomocou širokej a jedinečnej ponuky originálneho príslušenstva SEAT. Váš poradca SEAT vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

Zimné pneumatiky

Zimné pneumatiky a disky ako sada

SEAT ponúka široké spektrum kompletných sád zimných kolies pre váš SEAT Ibiza, ktoré nielen vylepšia vzhľad Vášho vozidla, ale ho aj technicky pripravia na chladné obdobie.

Potrebujete novú sadu zimných kolies a máte kartu SEAT TopCard? Potom sa tešte. Pri kúpe sady Vám SEAT dá štvrté koleso zadarmo.

Disky z ľahkých zliatin

Od elegantných až po športové

Či už dávate prednosť športovému alebo elegantnému vzhľadu - štýlové disky z ľahkej zliatiny z originálneho príslušenstva SEAT ponúkajú ten správny dizajn pre každý vkus.

Preprava

Riešenia pre každý typ batožiny

Či už ide o dovolenku, voľný čas alebo šport. S riešeniami prepravy od spoločnosti SEAT máte so sebou vždy všetko, čo potrebujete. Napríklad strešný nosič je základom pre ďalšie príslušenstvo na transport, ako sú praktické nosiče bicyklov. Váš poradca SEAT vám rád odpovie na všetky vaše otázky.

Infotainment

Najmodernejšie technológie

Najmodernejšie technológie sa v modeli SEAT nenachádzajú len pod kapotou, ale aj v interiéri. Adaptéry pre smartfóny a hudobné prehrávače zabezpečujú maximálnu konektivitu. Systém hands-free vám umožní sústrediť sa na premávku a zároveň telefonovať. Dostupné navigačné systémy Vám vždy ukážu najrýchlejšiu trasu do cieľa.

Dekóry interiéru

Žite rozmanitosťou

Každý detail je dokonale prispôsobený vášmu vkusu - od volantu a koberčekov až po prahové lišty a radiacu páku.