Rozbité sklo?

Žiadny problém.

Takmer neviditeľné, tak samozrejmé a napriek tomu nenahraditeľné. Čelné sklo je jednou z najdôležitejších častí vozidla. Pre bezpečnosť a funkčnosť vozidla je najlepší originál.

Opravy čelného skla SEAT.

Tu je váš SEAT doma.

V ideálnom prípade čelné sklo vôbec nevnímate - ak je to tak, všetko je v poriadku. Ak je však potrebná výmena kvôli opotrebeniu či poškodeniu odlietajúcim kamienkom, odporúčame - tak ako vždy - aby ste si vybrali Originálne diely SEAT a opravu našimi špecialistami. Originálne náhradné diely zodpovedajú kvalite, funkčnosti a rozmerovej presnosti vášho modelu SEAT. Sú dokonale prispôsobené vášmu vozidlu.

Zmeny v geometrii a/alebo hrúbke skla môžu viesť k malým odchýlkam, čo ovplyvňuje presnosť osadenia a tým aj funkčnosť čelného skla. Dôsledkom môže byť zvýšený hluk jazdy a vetra, ako aj nefunkčnosť asistenčných systémov vodiča či funkcie vyhrievania čelného skla.

Výhody Originálneho čelného skla SEAT

  • Vysoká optická kvalita
  • Veľmi dobrá zvuková izolácia
  • Účinná UV ochrana
  • Maximálna presnosť lícovania
  • Koordinovaná interakcia s Originálnymi stieračmi SEAT

Väčšina škôd na čelnom skle môže byť rýchlo a ekonomicky opravená pomocou živicovej výplne. A ak vaše havarijné poistenie vozidla kryje aj poškodenie čelného skla, oprava sa zvyčajne uskutočňuje bezplatne.Pre viac informácií a cenovú ponuku pre vaše vozidlo kontaktujte autorizovaného servisného partnera SEAT.

Získajte viac informácií