Technológie - Ibiza - SEAT | SEAT
TECHNOLÓGIE

Rozmanité technológie

Nový model SEAT Ibiza je plný inovatívnych technológií, vďaka ktorým sa vám bude jazdiť ešte príjemnejšie.

TECHNOLÓGIA FULL LINK

Bezpečné pripojenie

S technológiou Full Link, môžete displej Vášho smartfónu preniesť do Vášho inovatívneho systému Media System Plus a ovládať aplikácie. Systém je kompatibilný so systémami MirrorLink TM, Android AutoTM pre smartfóny s operačným systémom android a Apple CarPlay® pre iPhone. Používanie smartfónu v modeli SEAT Ibiza je jednoduchšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým.

PARKOVACIA KAMERA

Lepší výhľad dozadu

Hneď, ako v novom modeli Ibiza zaradíte spätný chod, aktivuje sa parkovacia kamera, vďaka ktorej uvidíte na displeji Media System objekty, ktoré sa nachádzajú mimo dosah spätných zrkadiel. Kamera Vám pomáha zaparkovať vozidlo aj na úzkych parkovacích miestach. Upozorní Vás aj na nízke prekážky, ktoré parkovacie senzory nezaregistrujú.

SYSTÉM INFOTAINMENT

Vždy prístupný

V modeli SEAT Ibiza máte k dispozícii systém infotainment a do palubnej dosky integrovaný 6,5-palcový dotykový displej s navigáciou, ovládaním hlasom a technológiou Full Link pre pripojenie - v závislosti od telefónu prostredníctvom Apple CarPlay®, Android Auto™ oder MirrorLink™.

SEAT SOUND SYSTEM

Aj vaše uši budú nadšené

Zvukový systém SEAT Sound System v modeli Ibiza ponúka vysokú kvalitu zvuku. Výkonný subwoofer a 7 kvalitných reproduktorov vytvorí dokonalý zvuk, ktorý si vychutnáte v celom automobile.

NÁLADOVÉ OSVETLENIE PRIESTORU NÔH

Urobte si náladu

V interiéri nového modelu Ibiza sa všetko zameriava na jeden cieľ, dosiahnuť dokonalý pocit z jazdy a vnútorného priestoru. Jeden z príkladov je náladové osvetlenie priestoru nôh.

Na stiahnutie

Technické údaje

Stiahnite si v prehľadnej podobe kompletné technické údaje pre všetky dostupné motorizácie.