Ibiza 5-dverová: Technológie | SEAT
TECHNOLÓGIE

Prečo čakať na zajtrajšok?

Nie je dôvod na to, aby ste čakali. Všetko, čo potrebujete, je tu. Váš nový SEAT Ibiza s 8" (20,3 cm) displejom disponuje najmodernejšími technológiami SEAT, aby vám zjednodušil váš všedný deň.

KONEKTIVITA

Priehradka pre indukčné nabíjanie

Ak to nie je jednoduché, nie je to mobilné. Svoj smartfón položte do priehradky pre indukčné nabíjanie v modeli SEAT Ibiza a nabíjajte ho bez použitia kábla. Integrovaný zosilňovač GSM antény optimalizuje intenzitu príjmu.

ZVUKOVÝ SYSTÉM

BeatsAudio™

Každé dobrodružstvo potrebuje dobrý hudobný podmaz. A váš nový model SEAT Ibiza so zvukovým systémom BeatsAudio™ ponúka vďaka zosilňovaču s výkonom 300 W, šiestim reproduktorom a špičkovému subwooferu ten správny, nadupaný zvuk. Pustite si hudbu, na akú máte práve chuť.

NAVIGÁCIA

8" displej (20,3 cm)

Nájdite si svoju cestu

Chcete prísť do cieľa bez problémov? Osempalcový displej (20,3 cm) v novom modeli SEAT Ibiza vás nadchne integrovaný navigačným systémom so systémom Full Link, mapami a praktickými parkovacími senzormi vzadu.

ĎALŠIE TECHNOLÓGIE

Zábava sa nekončí

Kessy Entry & Go

Bezkľúčové štartovanie s pulzujúcim tlačidlom štart. Pulzujúce štartovacie tlačidlo sa rozsvieti hneď, ako sa SEAT Ibiza automaticky odomkne, keď sa k nemu približujete. Nastúpte, stlačte tlačidlo a vyrazte vpred.

REŽIMY JAZDY

Rozhodnite sa pre adaptívnu reguláciu tlmičov vo výbave FR. Vďaka jazdným režimom jazdíte presne tak, ako chcete. Jednoducho vyrazte na cestu a užite si jazdu.

Cúvacia kamera

Jednoduché cúvanie pomocou cúvacej kamery. Obraz sa objaví priamo na vašom displeji a ponúka bezpečné, príjemné a jednoduché parkovanie.

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.