Technológie

Prečo čakať na zajtrajšok?

Nie je dôvod na to, aby ste čakali. Všetko, čo potrebujete, je tu. Váš nový SEAT Ibiza s 8" (20,3 cm) displejom disponuje najmodernejšími technológiami SEAT, aby vám zjednodušil váš všedný deň.

Konektivita

Priehradka pre indukčné nabíjanie

Ak to nie je jednoduché, nie je to mobilné. Svoj smartfón položte do priehradky pre indukčné nabíjanie v modeli SEAT Ibiza a nabíjajte ho bez použitia kábla. Integrovaný zosilňovač GSM antény optimalizuje intenzitu príjmu.

Zvukový systém

BeatsAudio™

Každé dobrodružstvo potrebuje dobrý hudobný podmaz. A váš nový model SEAT Ibiza so zvukovým systémom BeatsAudio™ ponúka vďaka zosilňovaču s výkonom 300 W, šiestim reproduktorom a špičkovému subwooferu ten správny, nadupaný zvuk. Pustite si hudbu, na akú máte práve chuť.

Navigácia

8" displej (20,3 cm)

Chcete prísť do cieľa bez problémov? Osempalcový displej (20,3 cm) v novom modeli SEAT Ibiza vás nadchne integrovaný navigačným systémom so systémom Full Link, mapami a praktickými parkovacími senzormi vzadu.

Nájdite si svoju cestu
SEAT Digital Cockpit

Digitálny prístrojový panel

Všetky informácie, ktoré potrebujete, pred vami a sústredené. V plne digitálnom prístrojovom paneli je všetko, čo potrebujete, priamo tam, kde to potrebujete. Plne digitálny prístrojový panel, ktorý má vďaka najnovšej generácii 10,2 palcového LCD displeja veľmi ostrý obraz, zabraňuje rozptýleniu, takže sa môžete sústrediť na jazdu.

Prepnúť displej
Ďalšie technológie

Zábava sa nekončí

Kessy Entry & Go

Bezkľúčové štartovanie s pulzujúcim tlačidlom štart. Pulzujúce štartovacie tlačidlo sa rozsvieti hneď, ako sa SEAT Ibiza automaticky odomkne, keď sa k nemu približujete. Nastúpte, stlačte tlačidlo a vyrazte vpred.

Režimy jazdy

Rozhodnite sa pre adaptívnu reguláciu tlmičov vo výbave FR. Vďaka jazdným režimom jazdíte presne tak, ako chcete. Jednoducho vyrazte na cestu a užite si jazdu.

Cúvacia kamera

Jednoduché cúvanie pomocou cúvacej kamery. Obraz sa objaví priamo na vašom displeji a ponúka bezpečné, príjemné a jednoduché parkovanie.

Ďalšie informácie o novom vozidle SEAT Ibiza?