Ibiza 5-dverová: Dizajn | SEAT
DIZAJN

Patrí len vám

Zažite mestské dobrodružstvá s novým modelom SEAT Ibiza. Ponúka vám totiž všetko, čo pre jazdu v meste potrebujete. Aerodynamické a účinné tvary, ktoré vám umožnia jazdiť rýchlejšie a ďalej - s nižšou spotrebou paliva. Zároveň vám ponúka lepšiu bezpečnosť a stabilitu pre väčší pocit istoty. Takže, takže aký cieľ cesty si vyberiete?

OSTREJŠIE KRIVKY

Načo falošná skromnosť?

Nový SEAT Ibiza vyzerá výborne. Vďaka trojrozmernému dizajnovému programu a skvelej technike vyzerá nový SEAT Ibiza dynamicky, aj keď stojí na červenej. Zažite s ním nové dobrodružstvá. Zábavu. A žiadnu falošnú skromnosť.

FULL LED SVETLOMETY

Láska. Smiech. Život

Svetlá

Žiarivá budúcnosť. Predné full LED svetlomety a zadné LED svetlá rozžiaria noc tak, že budete mať pocit, ako keby ste jazdili cez deň. Budete ich milovať.

LAKY

Dajte svojmu životu farbu

Základný lak
Metalický lak
DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Štýlové

S týmito špeciálne vyrobenými diskami, ktoré sú v ponuke až do veľkosti 18", nebudete chcieť stáť na mieste. Ľahkosť a silu prezentujú disky v dizajne podľa vašej vlastnej voľby.

PRISPÔSOBÍ SA VAŠEJ NÁLADE

Dospieť? Nikdy!

Zmeniť farbu

S novým modelom SEAT Ibiza môžete objavovať celý svet. Ale aj priamo vo vozidle nájdete rôzne prekvapenia. Nová palubná doska, rôzne farebné prevedenia interiéru, ambientné osvetlenie a samozrejme viac miesta, aby ste si to všetko mohli užiť.

ČALÚNENIE

Chcete zmenu? Experimentujte!

Prečo sa máte rozhodnúť len pre jednu vec, keď je v ponuke toľko možností? Vďaka novému modelu SEAT Ibiza máte možnosť experimentovať a popustiť uzdu vašej fantázii.

AMBIENTNÉ OSVETLENIE

Priestor, kde sa budete cítiť príjemne

Zmeniť farbu

Ambientné osvetlenie vám v modeli SEAT Ibiza ponúka možnosť jednoduchým stlačením tlačidla voliť medzi bielym a červeným LED osvetlením, ktoré je integrované v čalúnení dverí. Prispôsobiť si môžete aj intenzitu svetla v priestore pre nohy a v priehradke pred spolujazdcom. Špičkový systém, ktorý vám ponúka príjemný relax pri správnom osvetlení.

GALÉRIA

Výbava XCELLENCE

Ostré hrany a 17“ disky z ľahkých zliatin. Elegantné čalúnenie, volant a sedadlá s dekoratívnym prešívaním a dekoratívnymi prvkami. A ešte veľkorysý priestor.

Alcantara

Elegantný interiér

17” disky z ľahkých zliatin

Štýlové

Interiér

Ergonomické, komfortné sedadalá

Väčší batožinový priestor

Pre vašu batožinu

Exteriér

Ostré krivky
FR

Galéria

Chcete svojmu všednému dňu dopriať rýchlejšie tempo? Potom budete jazdiť v novom modeli SEAT Ibiza FR, ktorý je lepší ako kedykoľvek predtým. 18“ disky z ľahkých zliatin, panoramatické strešné okno, dvojitá koncovka výfukovej sústavy a čierne čalúnenie s kontrastným prešívaním. To sú jeho charakteristické prvky výbavy.

Štýlový dizajn

Prehľadný kokpit

Bezpečná jazda

Svetlá do hmly

Zaujímavé detaily

Vonkajšie spätné zrkadlá v čiernom prevedení

Predná maska chladiča

Skvelý dizajn

Pútajú pozornosť

Zadné LED svetlá

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.