SEAT Service

Postaráme sa o vás

Chceme, aby ste si jazdu s vozidlom SEAT užívali bez starostí. Ponúkame vám rýchle a efektívne služby najvyššej kvality. Údržba, poistenie a predĺžená záruka - vďaka našim odborným znalostiam o vašom vozidle vám môžeme poskytovať prvotriedne a bezkonkurenčné riešenia pre vozidlá SEAT. Pocit istoty pramení totiž z vedomia, že ste v dobrých rukách.

Údržba vozidiel SEAT

Odborná starostlivosť

SEAT ponúka niekoľko akcií, ktoré môžete využiť tak, aby ste udržali váš SEAT v tej najlepšej kondícii. Pretože veríme, že chcete pre vaše vozidlo len to najlepšie.

Asistenčná služba SEAT

Pre pohodlné cestovanie

Asistenčná služba SEAT Service Mobility vám naozaj zabezpečí pokojnú cestu a poskytne vám pohodu, ktorá vás bude sprevádzať počas celej jazdy, kamkoľvek pôjdete.

Je to vďaka tomu, že SEAT Service Mobility automaticky zaručuje úplný a spoľahlivý rozsah asistenčných služieb na cestách na ľubovoľnom mieste v Európskej únii a v susedných krajinách.

6 rokov garancia SEAT

Jazdite s vozidlom SEAT bez starostí

S predĺženou garanciou SEAT se nemusíte ničoho obávať. Pri kúpe nového vozidla v Slovenskej republike obdržíte nad rámec štadardnej dvojročnej záruky tiež predĺženú garanciu výrobcu zdarma a to na ďalšie 4 roky alebo do 150 000 km, podľa toho čo nastane skôr.