SEAT Servis

Postaráme sa o vás

Chceme, aby ste si jazdu s vozidlom SEAT užívali bez starostí. Ponúkame vám rýchle a efektívne služby najvyššej kvality. Údržba, poistenie a predĺžená záruka - vďaka našim odborným znalostiam o vašom vozidle vám môžeme poskytovať prvotriedne a bezkonkurenčné riešenia pre vozidlá SEAT. Pocit istoty pramení totiž z vedomia, že ste v dobrých rukách.

Servisné akcie

Staráme sa, pretože sme ho vyrobili

V tejto časti nájdete vždy aktuálne informácie o práve prebiehajúcich akciách autorizovaných servisných partnerov SEAT na Slovensku. Pretože veríme, že chcete pre vaše vozidlo len to najlepšie.

Asistenčná služba SEAT

Pre pohodlné cestovanie

Asistenčná služba SEAT Service Mobility vám naozaj zabezpečí pokojnú cestu a poskytne vám pohodu, ktorá vás bude sprevádzať počas celej jazdy, kamkoľvek pôjdete.

Je to vďaka tomu, že SEAT Service Mobility automaticky zaručuje úplný a spoľahlivý rozsah asistenčných služieb na cestách na ľubovoľnom mieste v Európskej únii a v susedných krajinách.

5 rokov predĺžená záruka SEAT

Jazdite bez starostí

Po vypršaní dvojročnej záruky výrobcu je o vás dobre postarané až o ďalšie tri roky / až 150 000 najazdených kilometrov. Predĺžená záruka v trvaní až 3 roky / 150 000 najazdených kilometrov bezprostredne nadväzuje na 2-ročnú záruku výrobcu a končí uplynutím dohodnutej doby alebo prekročením maximálneho počtu najazdených kilometrov v závislosti od toho, ktorá z týchto dvoch udalostí nastane skôr. Predĺžená záruka SEAT sa poskytuje v rámci predaja nového vozidla u autorizovaného predajcu SEAT na území SR úplne bezplatne.