Príslušenstvo - Ateca - SEAT | SEAT
PRÍSLUŠENSTVO

PRAKTICKÍ POMOCNÍCI NA KAŽDÝ DEŇ

Vyberte si vhodné príslušenstvo a vytvorte si z nového modelu SEAT Ateca vášho dokonalého spoločníka do mesta.

PREDNÝ NÁRAZNÍK

Prvý dojem je dôležitý

Vďaka ochranným prvkom predného a zadného nárazníka môžete jazdiť s novým modelom SEAT Ateca takmer všade a pritom sa nemusíte znepokojovať kvôli malým škrabancom a preliačinám.

OCHRANA PRAHOVÝCH LÍŠT

Malé štýlové detaily

Vždy keď budete nastupovať do vášho modelu SEAT Ateca, objavíte niečo nové. A niekedy nájdete veci, o ktorých ste predtým nepremýšľali, napríklad prahové lišty. Ochrana prahových líšt chráni lak pred škrabancami a iným poškodením v oblasti, kde sa nastupuje do vozidla.

BALÍK VÝBAVY PRE TRANSPORT

Pre všetkých, ktorí chcú viac

ZÁKLADNÉ STREŠNÉ NOSIČE

S týmito strešnými nosičmi ľahko odveziete aj skutočne veľký náklad.

OCHRANA NAKLADACEJ HRANY

Nakladaciu hranu nárazníka chráni pred škrabancami pri častom nakladaní a vykladaní batožinového priestoru, bez ohľadu na to, či vykladáte batožinu alebo športové náčinie.

CHRÓMOVÁ LIŠTA ZADNÝCH DVERÍ

Výrazná chrómová lišta na zadných dverách vozidla.

DISKY

Doprajte všednému dňu farbu

ZMENIŤ DISKY

Disky nového modelu SEAT Ateca vás presvedčia nielen vďaka ich dynamickému dizajnu, ale ich farbe. Dodajte vozidlu atraktívny a individuálny charakter prostredníctvom farebných diskov z ľahkých zliatin. Vyberte si z diskov v modrom, červenom, striebornom alebo oranžovom prevedení a prejavte na ceste svoj štýl.

ZÁSTERKY VPREDU A VZADU

S radosťou do terénu

Zásterky sú hlavne mimo spevnených ciest veľmi užitočné a často podceňované príslušenstvo. Karosériu chránia pred všetkým, čo odskočí spod kolies smerom hore.

Partner SEAT vo vašom blízkom okolí

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.