SEAT Arona Dizajn: Funkčnosť & Tvary | SEAT
DIZAJN

Inovácie sú v čele. Osvedčené veci ich nasledujú.

Keď sa odvážite urobiť zmenu, stanú sa úžasné veci. Nový SEAT Arona je vytvorený tak, že sa odlišuje svojím vnútorným a vonkajším dizajnom. Prezentuje perfektnú harmóniu tvaru a funkčnosti. Vytvorený, aby veci posúval dopredu. Ste pripravený na túto výzvu?

DIZAJN EXTERIÉRU

Sebavedomie vám pristane

Prečo byť zdržanlivý? Zámerom nového modelu SEAT Arona je, odlíšiť sa od davu. Full LED svetlomety a zadné LED svetlá vám pomáhajú vidieť a byť dobre videný. Silné akcenty a dynamické línie vám umožňujú robiť veci po svojom a zaistia to, aby ste pri tom vyzerali dobre.

Lak karosérie

Spoľahnite sa na svoj inštinkt.

Základný lak
Metalický lak
DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Cesta patrí vám.

Sila. Ľahkosť. Obratnosť. Viete, kam chcete ísť. Dosiahnite svoj cieľ štýlovo. Ak k tomu ešte pripočítate ochranu podbehu kolesa a veľkorysú svetlú výšku, nemôže vás zadržať nič.

DIZAJN INTERIÉRU

Ste náročný? Dobre.

V živote nastanú okamihy, keď chcete viac. Viac miesta pre svoje potreby. Viac moderných prvkov výbavy, ktoré vás podporia. Určite si svoje požiadavky. Buďte náročný. Nový SEAT Arona je vybavený dobre.

Voliaca páka

Luxus, ktorý môžete uchopiť

Displej

Prevezmite kontrolu

Predné sedadlá

Získate dokonalý prehľad

Prístrojová doska

Vaša nová doména

Komfortné sedadlá

Komfort pre všetkých
POŤAHY SEDADIEL

Vytvorené podľa vášho vkusu.

Pre všetkých tých, ktorí presne vedia, čo chcú povedať a ako to chcú povedať. Prezentujte sa svojou perfektnou výbavou interiéru. Pretože všetko, čo je vytvorené na mieru, je lepšie ako konfekcia, nie je tak?

 

 

VIACFAREBNÉ AMBIENTNÉ OSVETLENIE

Atmosféra, ktorú si vytvoríte sami.

Posunutím zmeníte ambientné osvetlenie

Život môže byť pekný, keď sa riadite svojimi inštinktmi. Stlačením tlačidla môžete farbu ambientného osvetlenia prispôsobiť vašej nálade.

VNÚTORNÝ PRIESTOR

Vyzerá to tak, že môžete mať všetko.

Vystrite sa. Natiahnite sa. Zbaľte si veci a jednoducho vyrazte na cestu a pribaľte si aj rodinu alebo priateľov. Vo vašom modeli SEAT Arona sa nájde miesto pre všetko a možno ešte niečo navyše.

OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Prečo by ste mali robiť kompromisy?

Niekedy nastanú situácie, kedy musíte prepraviť veľké, neskladné veci. Preto má SEAT Arona veľký batožinový priestor s objemom 400 l. Čo s ním urobíte? Čo len budete chcieť.