SEAT Arona Dizajn: Funkčnosť & Tvary | SEAT
DIZAJN

Inovácie sú v čele. Osvedčené veci ich nasledujú

Keď sa odvážite urobiť zmenu, stanú sa úžasné veci. Nový SEAT Arona je vytvorený tak, že sa odlišuje svojím vnútorným a vonkajším dizajnom. Prezentuje perfektnú harmóniu tvaru a funkčnosti. Vytvorený, aby veci posúval dopredu. Ste pripravený na túto výzvu?

DIZAJN EXTERIÉRU

Sebavedomie vám pristane

Prečo byť zdržanlivý? Zámerom nového modelu SEAT Arona je, odlíšiť sa od davu. Full LED svetlomety a zadné LED svetlá vám pomáhajú vidieť a byť dobre videný. Silné akcenty a dynamické línie vám umožňujú robiť veci po svojom a zaistia to, aby ste pri tom vyzerali dobre.

Lak karosérie

Spoľahnite sa na svoj inštinkt

Základný lak
Metalický lak
DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Cesta patrí vám

Sila. Ľahkosť. Obratnosť. Viete, kam chcete ísť. Dosiahnite svoj cieľ štýlovo. Ak k tomu ešte pripočítate ochranu podbehu kolesa a veľkorysú svetlú výšku, nemôže vás zadržať nič.

DIZAJN INTERIÉRU

Ste náročný? Dobre

V živote nastanú okamihy, keď chcete viac. Viac miesta pre svoje potreby. Viac moderných prvkov výbavy, ktoré vás podporia. Určite si svoje požiadavky. Buďte náročný. Nový SEAT Arona je vybavený dobre.

Voliaca páka

Luxus, ktorý môžete uchopiť

Displej

Prevezmite kontrolu

Predné sedadlá

Získate dokonalý prehľad

Prístrojová doska

Vaša nová doména

Komfortné sedadlá

Komfort pre všetkých
POŤAHY SEDADIEL

Vytvorené podľa vášho vkusu

Pre všetkých tých, ktorí presne vedia, čo chcú povedať a ako to chcú povedať. Prezentujte sa svojou perfektnou výbavou interiéru. Pretože všetko, čo je vytvorené na mieru, je lepšie ako konfekcia, nie je tak?

 

 

VIACFAREBNÉ AMBIENTNÉ OSVETLENIE

Atmosféra, ktorú si vytvoríte sami

Posunutím zmeníte ambientné osvetlenie

Život môže byť pekný, keď sa riadite svojimi inštinktmi. Stlačením tlačidla môžete farbu ambientného osvetlenia prispôsobiť vašej nálade.

VNÚTORNÝ PRIESTOR

Vyzerá to tak, že môžete mať všetko

Vystrite sa. Natiahnite sa. Zbaľte si veci a jednoducho vyrazte na cestu a pribaľte si aj rodinu alebo priateľov. Vo vašom modeli SEAT Arona sa nájde miesto pre všetko a možno ešte niečo navyše.

OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Prečo by ste mali robiť kompromisy?

Niekedy nastanú situácie, kedy musíte prepraviť veľké, neskladné veci. Preto má SEAT Arona veľký batožinový priestor s objemom 400 l. Čo s ním urobíte? Čo len budete chcieť.

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.