SEAT Servis

Váš SEAT v tých najlepších rukách.

Čokoľvek potrebujete, vždy urobíme všetko pre to, aby ste boli spokojní.

Servisné akcie

Akcie a špeciálne ponuky

Objavte servisné akcie aktuálne prebiehajúce u autorizovaných servisných partnerov SEAT.

Servisné služby

Poznáme váš SEAT

Naším cieľom je udržať váš SEAT v špičkovom stave a zároveň ho urobiť pre vás čo najpohodlnejším a najdostupnejším. Môžeme vás ubezpečiť, že nikto nepozná vaše auto lepšie ako tí, ktorí ho vyrobili.

Originálne diely

Dôverujte originálu!

Značku SEAT vystihuje heslo SEAT Enjoyneering, ktoré v sebe spája zážitok z jazdy s technickou vyspelosťou.

SEAT Service Mobility

Už nikdy nebudete jazdiť sami.

Asistenčná služba SEAT Service Mobility vám naozaj zabezpečí pokojnú cestu a poskytne vám pohodu, ktorá vás bude sprevádzať počas celej jazdy, kamkoľvek pôjdete.

Po oprave ako nové

Špecialista na opravy po nehode.

Mali ste dopravnú nehodu? Pamätajte na to, že nesprávna oprava havarovaného vozidla môže byť pre vás do budúcnosti veľkým bezpečnostným rizikom. Aj po nehode vám zaistíme garanciu výrobcu a zachováme bezpečnosť aj cenu vášho vozidla na najvyššej možnej úrovni. Stačí k tomu jediné - obrátiť sa na profesionálov, t.j. Špecialistov na opravy po nehode.

SEAT záruka

5 rokov predĺžená záruka

SEAT

Otázky pre importéra.

Vydávanie potvrdení potrebných pre doplnenie, resp. opravu údajov v Osvedčení o evidencii, vydávanie COC certifikátu, kópií typových štítkov pre vozidlá SEAT, a pod. zabezpečuje importér vozidiel SEAT.

Kvalita servisu

Test kvality.

Spoločnosť Porsche Slovakia, oficiálny zástupca výrobcu vozidiel SEAT v SR pripravila pre Vás zaujímavú akciu v rámci svojho dlhodobého programu zameraného na zlepšovanie kvality servisných služieb. Naši zmluvní partneri - autorizované servisy SEAT - majú záujem na sústavnom zvyšovaní spokojnosti svojich zákazníkov, preto sa v pravidelných intervaloch podrobujú testu kvality poskytovaných služieb.

Zber starých vozidiel.

Staré vozidlá sú považované za nebezpečný odpad, preto je obzvlášť dôležité správne nakladanie so starými vozidlami. Zaisťujeme hladký priebeh ich zberu v súlade s právnymi predpismi, prostredníctvom osôb autorizovaných na spracovanie starých vozidiel a ich zmluvných partnerov vykonávajúcich zber starých vozidiel. Aby sa zabezpečilo, že staré vozidlá budú vyradené bez ohrozenia životného prostredia, je možné ich v súlade s vyššie uvedenými princípmi odovzdať v špeciálne vybudovaných systémoch zberu (strediskách) - dostupnosť a miesta ich zberu uvádzame nižšie.

Zoznam okresov, v ktorých sa spracovateľ zaväzuje zabezpečiť zvoz starých vozidiel (PDF) Zoznam okresov, v ktorých sa spracovateľ zaväzuje zabezpečiť zvoz starých vozidiel (mobilný zber) (PDF)

100% transparentný

Vyhlásenie o zhode

Váš SEAT spĺňa najvyššie technické normy. Všetky príslušné certifikáty nájdete priamo tu na webovej stránke výrobcu (v anglickom jazyku).

Sme tu pre vás

Pomoc s naftovými motormi EA 189

Riešenie pre dotknuté vozidlá.

Zvolávacia akcia na airbagy Takata

Vaša bezpečnosť je prvoradá.