Originálne príslušenstvo SEAT.

Prispôsobte si svoj SEAT originálnym príslušenstvom, ktoré vám uľahčí presun za novými dobrodužstvami.

Vyberte si originálny strešný box, nosič lyží i bicyklov a to presne podľa vášho životného štýlu. Žite podľa svojich predstáv.

Základný strešný nosič.

Strešný nosič umožňuje jednoduchú prepravu rozmerných predmetov. Jeho konštrukcia eliminuje aerodynamický hluk a odpor vzduchu počas jazdy, čím prispieva k priaznivej spotrebe paliva. Funkčné lišty, chránené voči poveternostným vplyvom a zabezpečené proti krádeži, spĺňajú podmienky nárazového testu City Crash. Určený pre montáž na pozdĺžne nosníky vozidla.

Strešný box.

Získajte dodatočný priestor vďaka našim strešným boxom, odolným proti poveternostným vplyvom. Majú objem od 400 do 460 litrov a dajú sa otvárať z obidvoch strán, takže máte pohodlný prístup k vašim veciam.

Nosič lyží a snowboardov.

S týmto ľahko montovateľným držiakom lyží sa rýchlo dostanete na svah. Na jeho montáž nepotrebujete nijaké náradie. K dispozícii je aj rozširovacia sada pre SUV. Pogumovaná upínacia plocha šetrne a bezpečne drží vaše lyže pevne na mieste. Cestujete s priateľmi? Môžete prepravovať 4 páry lyží alebo 2 snowboardy, resp. s rozširovacou sadou až 6 párov lyží alebo 4 snowboardy.

Nosič bicyklov.

Či už máte radi jazdu na asfaltových alebo na blatistých lesných cestách, bezpečná preprava vášho bicykla je pre vás nevyhnutnosťou. Aerodynamický nosič bicyklov je univerzálny a bezpečný. Ponúka nosnosť až 20 kg a vďaka exkluzívnemu upínaciemu systému a špeciálnemu úchytu kolies bicykel jednoducho upevníte na svoje miesto. Viac času tak môžete venovať plánovaniu trasy, kam sa vyberiete nabudúce.

Nosič bicyklov na ťažné zariadenie.

Na tomto nosiči môžete prepravovať 2 bicykle, s použitím rozširovacej sady až 3 bicykle. Nosič je vhodný aj na prepravu elektrobicyklov. Je špeciálne prispôsobený pre vaše vozidlo a spĺňa všetky naše testy kvality. A vďaka sklopnému systému umožňuje pohodlné nakladanie do batožinového priestoru aj s upevnenými bicyklami.

Z dôvodu dodatočného vybavenia vozidla príslušenstvom sa menia parametre vozidla, napr. hmotnosť, valivý odpor a aerodynamika, čo môže viesť k zmenám spotreby paliva a emisií CO2. O prípadných požiadavkách, obmedzeniach a vhodnosti použitia pre váš typ vozidla sa informujte u svojho autorizovaného partnera SEAT.