Originálne príslušenstvo

Príslušenstvo na prepravu psov.

So SEAT príslušenstvom na prepravu psov sa váš štvornohý priateľ bude cítiť na cestách v pohode a v bezpečí.

Ochranný poťah na zadné sedadlá.

Poťah sedadla chráni zadné sedadlo a zadnú časť predných sedadiel pred poškriabaním, vlhkosťou a nečistotami. Umožní vám pohodlne prepravovať domáce zviera a vozidlo zostane dlhšie čisté.

Deliaca mreža.

Táto deliaca mreža sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou. Oddeľuje priestor pre cestujúcich od batožinového priestoru, čo je ideálne aj pri preprave domácich zvierat. K dispozícii pre viacero modelov, napríklad pre SEAT Ateca od roku výroby 2017.

Rohož do batožinového priestoru.

Polopevná rohož s presnými rozmermi batožinového priestoru a názvom modelu vozidla pomáha udržať batožinový priestor čistý. Zvýšený okraj zabraňuje vytečeniu kvapalín.

Ochranný poťah do batožinového priestoru.

Ochranný poťah z vodeodolného nylonu udržuje batožinový priestor čistý a je obzvlášť vhodný na prepravu štvornohého priateľa. Má bočné úložné vrecká a zabraňuje poškriabaniu nárazníka pri nástupe a výstupe psa. Rozmery: 156 x 119 cm.

Prepravný box na psa.

Prenosný textilný box na prepravu zvierat. Môže byť pripevnený k bezpečnostnému pásu na zadnom sedadle vozidla. Vrátane upevňovacieho remienka. Rozmery: 48 x 30 x 30 cm.

Bezpečnostný popruh pre psa.

Veľkosti: S - XL. Vhodný pre psy s hmotnosťou od 2 do 40 kg. Veľkosť hrudníka od 390 až do 820 cm, veľkosť krku od 210 do 600 mm.

Pre viac informácií kontaktujte našich autorizovaných servisných partnerov SEAT.