Príslušenstvo

Príslušenstvo na prepravu psov.

So SEAT príslušenstvom na prepravu psov sa váš štvornohý priateľ bude cítiť na cestách v pohode a v bezpečí. 

Ochranná deka na zadné sedadlá.

Poťah sedadla chráni zadné sedadlo a zadnú časť predných sedadiel pred poškriabaním, vlhkosťou a nečistotami. Umožní vám pohodlne prepravovať domáce zviera a vozidlo zostane dlhšie čisté.

Deliaca mreža.

Táto deliaca mreža sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou. Oddeľuje priestor pre cestujúcich od batožinového priestoru, čo je ideálne aj pri preprave domácich zvierat. K dispozícii pre viacero modelov, napríklad pre SEAT Ateca od roku výroby 2017.

Rohož do batožinového priestoru.

Polopevná rohož do batožinového priestoru z pružnej gumy je dokonale prispôsobená jeho tvaru. Ľahko sa vyberá a ľahko sa čistí. Napríklad pre SEAT Arona od roku výroby 2018.

Ochrana batožinového priestoru.

Nepremokavá ochranná prikrývka nielen udržuje batožinový priestor čistý, ale má aj praktické bočné úložné vrecká. Zabraňuje aj poškriabaniu nárazníka, ku ktorému môže dôjsť pri nástupe psa. Rozmery: 156 x 119 cm.

Prepravný box na psa.

Prenosný textilný box na prepravu zvierat. Môže byť pripevnený k bezpečnostnému pásu na zadnom sedadle vozidla. Vrátane upevňovacieho remienka. Rozmery: 48 x 30 x 30 cm.

Bezpečnostný popruh pre psa.

Veľkosti: S - XL. Vhodný pre psy s hmotnosťou od 2 do 40 kg. Veľkosť hrudníka od 390 až do 820 cm, veľkosť krku od 210 do 600 mm.

Pre viac informácií kontaktujte našich  autorizovaných servisných partnerov SEAT.