Originálne príslušenstvo SEAT

Žite podľa svojich predstáv.

Odvezte všetko, čo potrebujete a objavte doplnky z príslušenstva SEAT, vďaka ktorým bude život štýlový a jednoduchý.

Sedí to dokonale

Pre každý životný štýl.

Nech je váš SEAT vaším ihriskom, vašou kanceláriou a dokonca aj prvou zastávkou na vašej rodinnej dovolenke. Či už ste individualisti, profesionáli milujúci šport alebo šťastná rodina, v našej ponuke nájdete to najvhodnejšie príslušenstvo pre vaše nové zážitky.

Kolesá & pneumatiky

Pre bezpečnú jazdu.

S Originálnymi kolesami SEAT budete mať všetko, čo potrebujete, aby ste sa mohli pohybovať vpred s istotou a voľnosťou.

Praktické transportné riešenia.

Prispôsobte si svoj SEAT originálnym príslušenstvom, ktoré vám uľahčí presun za novými dobrodužstvami.

Vyberte si originálny strešný box, nosič lyží i bicyklov a to presne podľa vášho životného štýlu. Žite podľa svojich predstáv.

Komfort a ochrana.

Chráňte interiér svojho vozidla SEAT. Originálne gumové rohože vyrobené presne na mieru konkrétneho modelu alebo originálne riešenia pre batožinový priestor.

Detské autosedačky

Bezpečnosť a komfort pre vaše deti.

Bezpečnosť vašich detí má tú najvyššiu prioritu. Naše detské autosedačky poskytujú optimálnu ochranu v prípade nárazu a je ich možné aj individuálne upraviť. Aby sme vám mohli poskytnúť tú správnu detskú autosedačku, ktorá prináša súhru medzi dieťaťom, sedadlom a autom, SEAT ponúka starostlivo zostavenú ponuku detských autosedačiek s upevňovacími systémami ISOFIX. S výberom vám ochotne poradí váš SEAT partner.

Príslušenstvo na prepravu psov.

So SEAT príslušenstvom na prepravu psov sa váš štvornohý priateľ bude cítiť na cestách v pohode a v bezpečí.

Kolekcia SEAT

Lifestyle kolekcia.

Je jedno, čo robíte vo svojom každodennom živote, vždy máte istotu, že máte na každú situáciu optimálnu výbavu z kolekcie SEAT. Svoj bežný program môžete absolvovať štýlovo s moderným dizajnom a nevtieravou eleganciou, ktorú poskytuje celá škála doplnkov. Šité na mieru pre čokoľvek, čo ste si naplánovali.

Získajte viac informácií