Dostatok energie na všetko.

Originálna autobatéria SEAT.

Batéria vo vašom vozidle SEAT odvádza naozaj skvelú prácu: pri štartovaní motora musí v krátkom čase vyvinúť dostatočnú energiu na naštartovanie či vedieť obslúžiť ostatné elektronické systémy vo vozidle. S Originálnymi autobatériami SEAT máte dostatok energie na všetko, čo potrebujete.

Originálna autobatéria SEAT.

Ktorá autobatéria je tá pravá a vhodná pre vaše vozidlo? Ponuka na trhu je obšírna, avšak pri kúpe dbajte predovšetkým na kvalitu a spoľahlivosť. Ak dôverujete Originálnym dielom SEAT, môžete si byť istí, že kupujete produkt vysokej kvality. Nechajte si poradiť pri výbere správnej autobatérie a kontaktujte autorizovaného servisného partnera SEAT.

Výhody Originálnych autobatérií SEAT

  • Dokonale prispôsobené: dodávajú presne toľko energie, koľko potrebuje váš SEAT.
  • Vyšší výkon: vďaka nadpriemernému obsahu olova a vysokokvalitným materiálom.
  • Spoľahlivá energia: pre všetky elektronické systémy vo vozidle.

Nie všetky prekvapenia prinášajú radosť.

Napríklad vtedy, keď vám autobatéria vypovie službu pri štartovaní motora. Dôvod môže byť jednoduchý - hladina kyseliny vnútri je príliš nízka a batéria už nemá dostatok energie potrebnej na naštartovanie. Naša kontrola autobatérie vám ušetrí nepríjemné prekvapenia. Rýchlym testom vieme zistiť, či je autobatéria v dobrej kondícii, či ju treba dobiť alebo vymeniť za úplne novú. Aby ste mohli uskutočniť všetky svoje plány, odporúčame Originálne autobatérie SEAT. Sú obzvlášť výkonné, spoľahlivé a dokonale prispôsobené vášmu vozidlu SEAT.

Vedeli ste, že?

5 dôležitých faktov o batérii:

  • Slabá batéria býva najčastejším dôvodom poruchy vozidla.
  • Moderné asistenčné systémy, nezávislé kúrenie, štart-stop systém či ďalšie funkcie vyžadujú veľa energie a batérie s vysokým výkonom.
  • Na krátkych cestách sa často spotrebuje viac elektrickej energie, ako môže alternátor dodať.
  • Intenzívne teplo alebo dlhé používanie batérie môžu spôsobiť vybitie - to skracuje jej životnosť.
  • Pri nízkych teplotách produkuje batéria menej výkonu a okrem toho musí dodávať energiu ďalším systémom vo vozidle, ktoré sú náročné na spotrebu elektrickej energie, ako napríklad vyhrievanie sedadiel či vyhrievanie zadného skla.

Získajte viac informácií