Diely SEAT 4+

Myslite ekonomicky.

Diely SEAT 4+ boli vyvinuté špeciálne pre opravy vozidiel starších ako štyri roky.

Diely SEAT 4+

Jazda autom je dnes prirodzenou súčasťou nášho života. Pre zachovanie bezpečnosti a spoľahlivosti vozidla je však nevyhnutná pravidelná údržba. Aby hodnota vášho vozidla zostala zachovaná, je v tomto prípade najlepším riešením rozhodnúť sa pre originál. Použitie originálnych dielov je však pri niektorých opravách finančne náročnejšie. Čo s tým?

Pre vozidlá v najlepších rokoch

Hlavne majitelia starších vozidiel sú mimoriadne citliví na ceny. Pri údržbe resp. oprave svojho vozidla požadujú kvalitné a spoľahlivé diely, profesionálne odvedenú prácu spolu s jasnou a záväznou informáciou o cene. Ak aj vy patríte do tejto skupiny, máme pre váš riešenie s názvom diely SEAT 4+.

Diely SEAT 4+ sú pravé SEAT diely

Zatiaľ, čo Originálne diely SEAT® a Originálne výmenné diely SEAT sú identické s dielmi použitými pri výrobe vozidiel, diely SEAT 4+ boli vyvinuté špeciálne pre opravy vozidiel starších ako štyri roky. Aj napriek tomu si môžete byť istí, že tieto diely boli vytvorené s rovnakou technologickou kompetenciou spoločnosti SEAT, S.A.

Špecifické normatívy pre výrobu dielov SEAT 4+ sa vypracovávajú spolu s technickým vývojom a koncernovou kontrolou kvality v náročnom vývojovom procese a aktuálne sa modifikujú. Pri ich výrobe sa menia stavebno-konštrukčné znaky, prispôsobujú sa použité materiály a zároveň sa redukuje aj rozmanitosť variantov. Takýmto spôsobom je možné realizovať výrazné cenové zvýhodnenia, pričom cena takýchto dielov môže byť v priemere až o 25 % nižšia ako pri Originálnych dieloch SEAT®.

Zníženie nákladov pri výrobe dielov SEAT 4+ vyplýva z inteligentnej modifikácie dielu a zo znižovania počtu modelových variantov. V porovnaní s originálnymi dielmi napriek tomu nevznikajú žiadne nevýhody vzhľadom na funkčnosť a kvalitu. Napríklad pri výfukových systémoch vo variante SEAT 4+ sa používa pohliníkovaná oceľ namiesto akostnej ocele, čo je bežné na trhu s dielmi určenými pre staršie vozidlá. Tým sa umožňuje veľmi atraktívny pomer ceny a výkonu.

Diely SEAT 4+ zahŕňajú celý rad štandardných dielov použiteľných v rámci údržby vozidla alebo v prípade opotrebenia, ako sú brzdové kotúče a obloženia, štartovacie batérie, alternátory, tlmiče pruženia, atď. Tento sortiment sa neustále zlepšuje a rozširuje. Samozrejme, aj na tieto diely sa poskytuje štandardná dvojročná záruka.

Viac informácií o dieloch SEAT 4+ získate u vášho SEAT partnera.