Technológie - Toledo - SEAT | SEAT
TECHNOLÓGIE

Technika pre všetkých

Nový SEAT Toledo disponuje mnohými technológiami, aby ste každú jazdu absolvovali bezpečne a pritom sa dobre bavili. S moderným systémom Infotainment, rozličnými asistenčnými a bezpečnostnými systémami prídete do cieľa nielen pohodlne, ale aj bezpečne.

TECHNOLÓGIA FULL LINK

Perfektné pripojenie

Technológia Full Link predstavuje rozhodujúce zdokonalenie konektivity medzi vaším smartfónom a vozidlom SEAT. Naplno využite všetky možnosti konektivity, od najnovších informácií o aktuálnych aplikáciách až po vašu obľúbenú hudbu. Najlepšie na tom je to, že technológiu Full Link môžu využívať smartfóny s operačným systémom Android, ale aj iOS - vďaka kompatibilite s Mirror Link™, Android Auto™ a Apple CarPlay®.

PARKOVACIA KAMERA

Dobrý výhľad dozadu

Hneď, ako zaradíte spätný chod, aktivuje sa parkovacia kamera, vďaka ktorej uvidíte na displeji Media System objekty, ktoré sa nachádzajú mimo dosah spätných zrkadiel. Kamera Vám pomáha zaparkovať SEAT Toledo aj na úzkych parkovacích miestach. Upozorní Vás aj na nízke prekážky, ktoré parkovacie senzory nezaregistrujú.

ŠPIČKOVÉ TECHNOLÓGIE

Na technike záleží

TEMPOMAT

Tempomat výrazne prispieva k vášmu pohodliu na dlhých cestách. Na volante nastavte želanú rýchlosť a systém ju bude automaticky udržiavať.

DVOJSPOJKOVÁ PREVODOVKA

Dvojspojková prevodovka spája agilitu manuálnej prevodovky s komfortom automatickej. Vďaka akcelerácii, ktorá je nielen plynulá, ale aj dynamická, radí rýchlostné stupne bez straty krútiaceho momentu. Nechajte radiť účinnú automatickú prevodovku ideálny rýchlostný stupeň a pocítite presvedčivé zrýchlenie bez straty hnacej sily.

FULL LED SVETLOMETY

Bezúdržbové LED svetlomety výborne osvetľujú cestu a menej namáhajú ľudské oči. Inteligentné snímače sa starajú o to, aby neboli vozidlá v opačnom smere oslňované. Reflektory z LED sa vyznačujú efektným dizajnom a vysokým svetelným výkonom. Svietiace diódy spotrebúvajú veľmi málo energie a majú extrémne dlhú životnosť.

PARKOVACIE SENZORY

Parkovanie podľa zvuku signalizácie

Parkovacie senzory merajú vzdialenosť medzi vašim vozidlom SEAT Toledo a prekážkou pri parkovaní. Akustické signály takto ľahko navádzajú na každé parkovacie miesto.

KESSY

Voľný prístup do auta

S bezkľúčovým a štartovacím systémom KESSY otvoríte dvere bez toho, aby ste použili kľúč. Stačí ho mať vo vrecku bundy. Hneď, ako sa k vášmu vozidlu priblížite na vzdialenosť 1,5 metra sa automaticky odomkne.

SEAT MEDIA SYSTEM

Hudba na cestu

So Seat media systémom máte vaše obľúbené skladby stále so sebou. Vychutnajte si vašu hudbu s krištáľovo čistým zvukom prostredníctvom CD/MP3 prehrávača až zo šiestich reproduktorov alebo k systému pomocou USB, AUX-IN alebo rozhrania Bluetooth® pripojte váš externý prehrávač. Okrem iného môžete s touto technológiou používať funkciu ovládania hlasom.

SEAT NAVIGAČNÝ SYSTÉM

Pohodlný spôsob, ako sa dostať do cieľa

Navigačný systém so 6,5" farebným dotykovým displejom vás presvedčí funkciou dynamického navigovania prostredníctvom TCM, s ktorým môžete obísť každú dopravnú zápchu. Kým dorazíte do cieľa, zaženie Media System Plus každú nudu - vďaka CD a MP3 prehrávaču, 2 slotom na SD kartu, rozhraniu Bluetooth®, pripojením pre iPod a 6 kvalitnými reproduktormi.

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

Nižšie emisie, väčší výkon

Vďaka systému štart-stop a rekuperácii brzdnej energie dosahujú naše motory výrazne nižšiu spotrebu a emisie CO2 bez toho, aby ste sa museli vzdať radosti z jazdy, ktorá je charakteristická pre modely SEAT.

Na stiahnutie

Technické údaje

Stiahnite si v prehľadnej podobe kompletné technické údaje pre všetky dostupné motorizácie.

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.