Dizajn - Toledo - SEAT | SEAT
DIZAJN

DIZAJN S PRAKTICKÝMI VLASTNOSŤAMI

SEAT Toledo je najlepším dôkazom toho, že sa štýlová elegancia a vysoká miera všestrannosti nevylučujú. Výrazné línie modernej limuzíny dopĺňa najväčší batožinový priestor v jeho triede a komfortný priestor pre všetkých cestujúcich. Ešte nikdy nevyzeralo praktické vozidlo tak dobre.

EXTERIÉR

Elegantná kombinácia

SEAT Toledo je jedinečnou kombináciou športového kupé a rodinnej limuzíny. Jeho elegantné, výrazné línie a robustná konštrukcia vzbudzuje pozornosť, kdekoľvek sa objaví.

DISKY

Všetko sa točí okolo štýlu

Správne disky dodajú vášmu modelu Toledu ten správny šmrnc. 15" oceľové, 16" alebo 17" disky z ľahkých zliatin zlepšujú jazdné vlastnosti vozidla a zabezpečia mu ešte športovejší vzhľad.

LAKY

Vyberte si farbu

Základný lak
Metalický lak
INTERIÉR

Veľa miesta pre hlavu, nohy a radosť z jazdy

Vnútorný priestor modelu SEAT Toledo je tak príjemne priestranný. Všetkým cestujúcim ponúka extra veľa miesta pre hlavu a nohy. Spolu s kvalitnými sedadlami, čalúnením a elegantným interiérom predstavuje výnimočne komfortnú limuzínu.

FULL LED svetlomety

Perfektné osvetlenie

LED svetlomety s farbou svetla podobnou dennému sa postarajú o to, že ani pri zlých svetelných podmienkach neprehliadnete žiadny detail na ceste. Aj pre vaše oči je toto svetlo veľmi príjemné.

SPORT BALÍK "FR-LINE"

Skutočne upúta pozornosť

Elegancia a športový charakter sa nevylučujú. S balíkom "FR-line" dodáte modelu SEAT Toledo štýl. Okrem iného sa môžete tešiť na 17" disky z ľahkých zliatin "Dynamic", zadné svetlá s LED technológiou, poťahy sedadiel z Alcantary s červeným prešívaním, prahové lišty s nápisom "FR-LINE" a exkluzívnu masku chladiča "FR-LINE".

OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Žiadne obmedzenia pri náklade

Batožinový priestor modelu Toledo má pôsobivú veľkosť, a preto priťahuje pozornosť. Dvere batožinového priestoru s objemom 550 l sa otvárajú ako hatchback. Pri sklopených operadlách zadných sedadiel dosahuje dokonca 1 490 litrov. Takže všetko, čo potrebujete môžete mať vždy so sebou.

DETAILY

Štýl & výbava

Palubná doska

Elegantná vďaka štýlovým dekorom

Všetky detaily interiéru zvyšujú

komfort jazdy a zábavu

Elegantné materiály

Dodávajú interiéru modelu Toledu komfort a štýl

Interiér modelu SEAT Toledo

Je plný rafinovaných detailov, napr. odkladacích priehradiek

Vonkajšie spätné zrkadlá modelu SEAT Toledo

Sú rovnako elegantné ako zvyšok exteriéru vozidla

Interiér modelu SEAT Toledo

Je plný rafinovaných detailov, napr. odkladacích priehradiek

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.