Technológie

Život je príliš krátky na to, aby ste sa uspokojili s druhým najlepším

Vďaka moderným technológiám neexistujú žiadne obmedzenia.  SEAT Tarraco sa postará o to, aby ste zostali v kontakte s okolitým svetom. A k dispozícii mali najaktuálnejšie informácie.

SEAT Digital Cockpit

Digitálny prístrojový panel

Všetky informácie, ktoré potrebujete, pred vami a sústredené. V plne digitálnom prístrojovom paneli je všetko, čo potrebujete, priamo tam, kde to potrebujete. Plne digitálny prístrojový panel, ktorý má vďaka najnovšej generácii 10,2 palcového LCD displeja veľmi ostrý obraz, zabraňuje rozptýleniu, takže sa môžete sústrediť na jazdu.

Prepnúť displej
8" displej s technológiou Full Link

Viac komfortu. Každý deň

Technológia Full Link a Apple CarPlay™ alebo Android Auto™ vám prostredníctvom dotykového displeja ponúka priamy prístup k aplikáciám vo vašom smartfóne. Jednoducho a bezpečne.

Nezávislé kúrenie

Pripravený je vtedy, keď aj vy

Keď nastúpite, je už SEAT Tarraco vykúrené na vami nastavenú teplotu. Už nemusíte čakať, aby ste mohli vyraziť na cestu.

Zážitok z jazdy

Nejde o to prečo. Ale prečo nie

Zvukový systém BeatsAudio™

Dobrá hudba nikdy nezostarne. 400 W zosilňovač. Špičkový subwoofer. 9 perfektne vyladených reproduktorov. Pre dokonalý hudobný zážitok.

SEAT Drive Profile

Prostredníctvom rôznych jazdných režimov prispôsobíte reakcie motora a charakteristiku radenia (pri DSG) vlastnému štýlu jazdy: k dispozícii máte režim komfort, eco, sport a individual, a ak sa rozhodnete pre pohon všetkých štyroch kolies 4Drive, máte okrem toho na výber režimy off-road a snow.

Pohon 4Drive

Na ceste alebo mimo nej. Majte všetko pod kontrolou v akomkoľvek teréne vďaka technológii 4Drive s pohonom všetkých kolies.

Ďalšie informácie o novom vozidle SEAT Tarraco?