Bezpečnosť

Výnimočný pocit bezpečia

Pri vývoji veľkého SUV SEAT Tarraco bola vaša bezpečnosť pre nás kľúčová. Vďaka najmodernejším bezpečnostným systémom ste dokonale pripravený na najbližšie dobrodružstvo.

Tlačidlo núdzového volania

Nestrácajte čas

Stala sa vám ťažká autonehoda? Tlačidlo núdzového volania automaticky upozorní tiesňovú službu. Alebo jednoducho stlačíte tlačidlo a zavoláte si tiesňovú službu sami.

Systém rozpoznávania dopravných značiek

Neprehliadne nič

Budete vedieť, čo príde. Integrovaná predná kamera rozpoznáva obmedzenia rýchlosti a zákazy predbiehania a upozorní vás na to.

Asistenčné systémy

Dôvera prichádza automaticky

Pre-Crash- & Rollover

Systém "pre-crash" pritiahne bezpečnostné pásy a zatvorí okná ako preventívne opatrenie pred potenciálnou kolíziou. A v prípade prevrátenia vozidla aktivuje systém "rollover" všetky potrebné systémy, napríklad tlačidlo núdzového volania.

Front Assist

Ak vám pred vozidlo zrazu vbehne cyklista alebo vozidlo pred vami náhle brzdí, vďaka systému "Front Assist" začne SEAT Tarraco automaticky brzdiť.

Systém pre jazdu v dopravnej zápche a Lane Assist

Systém pre jazdu v dopravnej zápche prepočítava odstup od ostatných vozidiel a rýchlosť primerane prispôsobí. Lane Assist sa postará o to, aby vozidlo nevybočilo z jazdného pruhu.

Ďalšie informácie o novom vozidle SEAT Tarraco?