Covid-19

Sme tu stále pre vás.

Výnimočná situácia okolo nás pretrváva i naďalej. Zvládli sme tú najťažšiu časť a tým, že budeme držať spolu, máme šancu uspieť i v budúcnosti. Vo všetkých oblastiach a na všetkých úrovniach možno i dnes pociťovať opatrenia zamerané na dodržiavanie bezpečnej vzdialenosti medzi ľuďmi, čím chránia naše zdravie. Platí to aj pre spoločnosť SEAT a jej partnerov - na ochranu našich zamestnancov a samozrejme aj vás - našich zákazníkov.

SEAT aj naďalej zostáva poskytovateľom komplexnej mobility. Platí to aj počas tohto náročného obdobia, ktoré zrejme ešte stále nekončí. Spolu s našimi partnermi robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme zaistili mobilitu všetkých našich zákazníkov a zároveň chránili zdravie nás všetkých i naďalej.

Ako nás kontaktovať

Naši autorizovaní partneri SEAT už pracujú v plnom nasadení a ponúkajú svoje servisné služby. Odporúčame vám vopred si telefonicky overiť dostupnosť termínov, či otváracie hodiny servisného partnera, prípadne navštíviť priamo jeho domovskú stránku, kde zistíte najaktuálnejšie informácie.

Ďakujeme za pochopenie a prajeme vám - viac ako kedykoľvek predtým - všetko dobré a hlavne zostaňte zdraví.

Váš SEAT tím