Kolekcia SEAT

Nová SEAT kolekcia.

Objavte pre seba i svojich blízkych novú SEAT kolekciu inšpirovanú životným štýlom veľkomesta plného farieb a rozmanitosti. V novej kolekcii nájdete štýlové oblečenie pre pánov, dámy i deti, praktické doplnky na cesty i do kancelárie. Nenechajte si ujsť eco friendly kolekciu produktov vyrobených s ohľadom na životné prostredie.

Kolekcia SEAT

Mediterranean Line.

Do mesta i na pláž, nová kolekcia SEAT Mediterranean Line je duchom Barcelony. Živého mesta, plného kultúry. Kolekcia módneho oblečenia a užitočných doplnkov vám pomôže správne prezentovať váš životný štýl. Či ide o stretnutie s priateľmi na obed na terase alebo nové dobrodružstvá. Je jedno, čo robíte, táto exkluzívna kolekcia s logom SEAT vám poskytne všetko, čo na to potrebujete. A budete pri tom výborne vyzerať.

Kolekcia SEAT.

Kolekcia SEAT bola vytvorená, aby preniesla ducha značky SEAT a mesta Barcelona na cestu a do každého aspektu vášho každodenného života.
Originálne lifestylové príslušenstvo z kolekcie SEAT Ateca, Essentials a Motorsport poteší každého fanúšika značky SEAT.