Čarovné Vianoce. S Originálnym príslušenstvom SEAT.

Vianoce sú časom zázrakov. Vyčarujte úsmev na tvári vašim deťom a blízkym a prekvapte ich jedinečnými, originálnymi a praktickými darčekmi z Lifestyle Originálneho príslušenstva SEAT. Kolekcia módneho oblečenia na zimu a užitočných doplnkov pre dámy aj pánov - to všetko vám pomôže doladiť váš životný štýl. Či už ide o voľnočasové aktivity, výlet na hory, stretnutia so známymi v meste na punči alebo akékoľvek iné zimné dobrodružstvá. Exkluzívna kolekcia s logom SEAT z kategórie Lifestyle teraz až o 20 % výhodnejšie. Akcia platí od 1.11.2019 do 31.12.2019 alebo do vypredania zásob.

Kolekcia SEAT

Mediterranean Line

Do mesta i na pláž, nová kolekcia SEAT Mediterranean Line je duchom Barcelony. Živého mesta, plného kultúry. Kolekcia módneho oblečenia a užitočných doplnkov vám pomôže správne prezentovať váš životný štýl. Či ide o stretnutie s priateľmi na obed na terase alebo nové dobrodružstvá. Je jedno, čo robíte, táto exkluzívna kolekcia s logom SEAT vám poskytne všetko, čo na to potrebujete. A budete pri tom výborne vyzerať.

Kolekcia SEAT

Kolekcia SEAT bola vytvorená, aby preniesla ducha značky SEAT a mesta Barcelona na cestu a do každého aspektu vášho každodenného života.
Originálne lifestylové príslušenstvo z kolekcie SEAT Ateca, Essentials a Motorsport poteší každého fanúšika značky SEAT.