Príslušenstvo

Bezpečnosť a komfort pre vaše deti

Bezpečnosť vašich detí je najvyššou prioritou. Naše detské sedačky sa dajú prispôsobiť v širokom rozsahu a poskytujú optimálnu ochranu v prípade nárazu. Aby sme vám mohli poskytnúť tú správnu detskú sedačku, ktorá prináša súhru medzi dieťaťom, sedadlom a autom, SEAT ponúka starostlivo zostavený výber detských sedačiek s upevňovacími systémami ISOFIX. S výberom vám ochotne poradí váš SEAT partner.

Detská sedačka Peke G3 Plus

Určená pre deti od 3 do 12 rokov a s telesnou hmotnosťou 15 až 36 kg. Upevnenie pomocou 3-bodového bezpečnostného pásu. Výšku opierky hlavy možno nastaviť v 11 polohách, jednoducho iba jednou rukou.

Dá sa použiť aj  bez operadla. Poťah je odnímateľný a prateľný.

Detská sedačka Kidfix XP

KIDFIX XP ponúka bezpečnosť a pohodlie. Táto inovatívna sedačka s operadlom XP-PAD poskytuje zvýšenú ochranu prednej časti. Jej hlboké, plne polstrované bočnice poskytujú ochranu hlavy a krku. Pre deti od 4 do 12 rokov.

Detská sedačka Duo Plus

Táto sedačka umožňuje pohodlnú a bezpečnú prepravu pre deti od 9 mesiacov do 4 rokov, alebo od cca 9 do cca 18 kg.  S 3-polohovým nastavením sklonu sa ideálne prispôsobí potrebám dieťaťa. Bezpečnosť zaručuje pripútanie 5-bodovým bezpečnostným pásom.

Detská sedačka Peke G1 Trifix I-Size

Perfektne sa prispôsobí potrebám detí s výškou 76 až 105 cm. Jednoduchá a bezpečná inštalácia vďaka integrovaným upínacím systémom ISOFIX a TopTether.

Ochranný poťah sedadla

Chráni sedadlo vozidla pred poškodením. S vreckom na drobnosti v spodnej časti.

Detská sedačka Safe Plus SHR II

Špeciálne určené pre deti od narodenia do 15 mesiacov, alebo až do hmotnosti 13 kg. Sedačku je možné namontovať v smere jazdy alebo proti smeru jazdy a je zaistená 3-bodovým bezpečnostným pásom. S baldachýnom na ochranu dieťaťa pred slnkom.

Detská sedačka Peke Go I-Size

Pre pohodlnú a bezpečnú prepravu detí od 0 do 15 mesiacov, s výškou do 83 cm alebo s hmotnosťou do 13 kg. Nový štandard detskej sedačky ECE R129 (I-Size). Farebné indikátory sa zmenia z červenej na zelenú, keď sú adaptéry správne zapnuté.

Základňa pre detskú sedačku Peke Go I-Size

Základňa sa prichytáva na úchyty ISOFIX, čím poskytuje detskej sedačke ešte lepšiu ochranu. Podperná noha zvyšuje stabilitu.
Detskú sedačku možno zo základne vybrať jednoduchým kliknutím. Základňa môže zostať nainštalovaná vo vozidle.