MirrorLink™ - Konektivita - Servis & príslušenstvo - SEAT | SEAT
MIRRORLINK™

NOVÝ SPÔSOB JAZDY

Ruky sú na volante, pohľad sa sústredí na cestu - aj napriek tomu môžete bezpečne odpovedať na krátke textové správy: pomocou hlasu a systému MirrorLink™.

Čo je MirrorLink™?

Perfektné pripojenie Vášho smartfónu k Vášmu modelu SEAT. So systémom MirrorLink™ sa to stáva skutočnosťou. Vaše kompatibilné zariadenie s operačným systémom Android jednoducho spojte so SEAT Media systémom Plus, nakonfigurujte ho a každú certifikovanú aplikáciu systému MirrorLink™ môžete zobraziť na displeji infotainment systému. Všetko urobíte bez toho, aby ste Váš mobilný telefón museli vziať do rúk.

Čo umožňuje MirrorLink™?

Využívajte systém MirrorLink™ s certifikovanými android aplikáciami, ako napríklad SEAT DriveApp. SEAT DriveApp Vám prečíta novinky zo sociálnych sietí Twitter alebo Facebook. S aplikáciou interaktívny tréning sa môžete počas jazdy naučiť jazdiť úspornejšie alebo si zaznamenať trasu a neskôr ju analyzovať.

Ako funguje MirrorLink™?

Pripojenie môže byť také jednoduché. Aby ste mohli systém MirrorLink™ vo Vašom vozidle používať s Vaším smartfónom, musíte mobilný telefón najskôr prostredníctvom USB pripojiť k Vášmu vozidlu. Pripojenie telefónu prostredníctvom rozhrania Bluetooth sa vyžaduje len v prípade, keď chcete počas jazdy pohodlne telefonovať. Váš smartfón môžete počas jazdy ovládať prostredníctvom multifunkčného volantu, dotykového displeja SEAT Media systému Plus alebo hlasového ovládania. So systémom MirrorLink™ ste pripojený vždy - jednoducho a bezpečne.

SEAT DriveApp

Vďaka aplikáciám SEAT DriveApp, ktoré boli vytvorené pre systém MirrorLink™, je každá jazda jedinečnou. Počas jazdy Vám poskytnú informácie, e-maly a správy alebo si prostredníctvom nich môžete užiť Vašu obľúbenú hudbu a zbierky podcast.

FUNKCIE DRIVEAPP

Exkluzívne možnosti

1
2
3
4
1
OSOBNÝ DESKTOP

S aplikáciou osobný desktop máte vaše obľúbené funkcie na dosah: počasie, pamiatky, hodiny a mini prehrávač - podľa vašich potrieb.

2
CHALLENGER

Aplikácia Challenger vám ponúka 16 rôznych výziev, pomocou ktorých môžete optimalizovať vašu jazdu. V troch stupňoch obtiažnosti sa hravo naučíte znížiť spotrebu paliva.

3
ROUTE TRACKER

S aplikáciou Route tracker si vaše obľúbené jazdy graficky zaznačíte, v reálnom čase môžete kontrolovať rýchlosť, otáčky a spotrebu alebo si môžete vaše údaje uložiť a doma ich vyhodnotiť.

4
FUNKCIA "READ TO ME"

S touto funkciou zostanete v kontakte s celým svetom a vašimi priateľmi zo sociálnych sieti, pritom sa môžete sústrediť na cestu. Nechajte si prečítať e-maily, tweety a posty na facebooku.

APLIKÁCIE DOSTUPNÉ

Od ďalších poskytovateľov

BRINGGO

BringGo zmení váš telefón na skutočný navigačný systém.

MIROAMER

Užite si za volantom vášho modelu SEAT rádiá z celého sveta.

PARKOPEDIA

Nehľadajte viac parkovacie miesta, nájdite si ich.

WEATHER-PRO

Všetky aktuálne detaily o počasí na celom svete.

AUPEO!

Rádio, také individuálne ako vy.

GLYMPSE!

Povedzte všetkým, ktorí sú pre vás dôležití, kde sa práve s vaším modelom SEAT nachádzate.