Povedzte áno… Originálnej autobatérii SEAT

Batéria vo vašom vozidle SEAT odvádza naozaj skvelú prácu: pri štartovaní motora musí v krátkom čase vyvinúť dostatočnú energiu na naštartovanie či vedieť obslúžiť ostatné elektronické systémy vo vozidle. S Originálnymi autobatériami SEAT máte dostatok energie na všetko, čo potrebujete.

Nie všetky prekvapenia prinášajú radosť.

Napríklad vtedy, keď vám autobatéria vypovie službu pri štartovaní motora. Dôvod môže byť jednoduchý - hladina kyseliny vnútri je príliš nízka a batéria už nemá dostatok energie potrebnej na naštartovanie. Naša kontrola autobatérie vám ušetrí nepríjemné prekvapenia. Rýchlym testom vieme zistiť, či je autobatéria v dobrej kondícii, či ju treba dobiť alebo vymeniť za úplne novú - Originálnu autobatériu SEAT. Aby ste mohli uskutočniť všetky svoje plány, odporúčame Originálne autobatérie SEAT. Sú obzvlášť výkonné, spoľahlivé a dokonale prispôsobené vášmu vozidlu SEAT.

Vedeli ste, že?
5 dôležitých faktov o batérii:

Slabá batéria býva najčastejším dôvodom poruchy vozidla.

Moderné asistenčné systémy, nezávislé kúrenie, štart-stop systém či ďalšie funkcie vyžadujú veľa energie a batérie s vysokým výkonom.

Na krátkych cestách sa často spotrebuje viac elektrickej energie, ako môže alternátor dodať.

Intenzívne teplo alebo dlhé používanie batérie môžu spôsobiť vybitie - to skracuje jej životnosť.

Pri nízkych teplotách produkuje batéria menej výkonu a okrem toho musí dodávať energiu ďalším systémom vo vozidle, ktoré sú náročné na spotrebu elektrickej energie, ako napríklad vyhrievanie sedadiel či vyhrievanie zadného skla.