Sezónna akcia Jeseň/Zima 2021

SEAT Check s 20 % zľavou na originálne diely.

SEAT Check.

Bezpečnosť na prvom mieste.

Každé ročné obdobie so sebou prináša výkyvy počasia, ktoré vplývajú nielen na vás, ale aj na vaše vozidlo. Doprajte mu preto preventívnu prehliadku u vášho servisného partnera, aby ste mali istotu, že môžete spokojne vyraziť za novými dobrodružstvami. V rámci servisnej prehliadky SEAT Check skontrolujeme váš SEAT bod po bode a upozorníme vás na prípadné nedostatky.

Skontrolujeme vám: motor, spojku, prevodovku, pohon nápravy, pneumatiky, brzdovú kvapalinu a účinnosť brzdenia, brzdové rozvody a hadičky, brzdové kotúče a obloženia, výfukový systém, podvozok a teleso nápravy, tlmiče pruženia, riadenie, karosériu, osvetlenie, ostrekovanie skiel, svetiel a stierače, čelné sklo, batériu, povinnú výbavu. Záver kontroly potvrdíme aj skúšobnou jazdou.

Vaše výhody:

  • rozsiahla odborná kontrola s použitím najmodernejšieho špeciálneho náradia prispôsobeného vášmu vozidlu
  • väčšia istota: okamžite vás informujeme o všetkých nedostatkoch a pripravíme vhodnú ponuku na opravu
  • najvyššie možné zachovanie hodnoty vozidla aj v prípade jeho opätovného predaja vďaka optimálnemu servisu

20 % zľava*

na originálne diely, ktoré potrebujete vymeniť

*Platnosť akcie od 1.10. 2021 do 31.12. 2021. Odporúčaná minimálna výška zľavy pre zákazníka vrátane DPH. Autorizovaný servisný partner môže poskytnúť akúkoľvek ďalšiu vlastnú zľavu. Platí pre všetky modely vozidiel SEAT pri absolvovaní servisnej služby SEAT Check. Zoznam dielov s nárokom na zľavu:

SEAT Check Zoznam dielov, pri ktorých vzniká nárok na 20 % zľavu v rámci Sezónnej akcie 2021
motor tesnenie veka ventilov, guferá klukového hriadeľa, vodná pumpa
spojka spojková sada
prevodovka ložiská, synchróny, ozubené kolesá
pohon nápravy náboje a ložiská nábojov kolies, kĺbový hriadeľ, vnútorné a vonkajšie kĺby, diferencial, rozvodovka, haldex spojka
stav pneumatík / kolies kompletné kolesá, samotné disky kolies
tlmiče pruženia tlmiče pruženia, horné uloženia tlmiča, ložiská
brzdový systém brzdové platničky, kotúče, hlavný brzdový valec, brzdové vedenia - trubky, brzdový posilňovač, strmeň a držiak strmeňa, krycí plech
výfukový systém katalyzátory, DPF filter, predný, stredný, zadný tlmič výfuku, lambda sonda
chladiaci systém ventilátory, veniec ventilátora, chladič, chladiaca kvapalina, hadice, termostat
stav motorového oleja zákazník má nárok na 1 liter originálneho oleja so zľavou 20%. Samotné doplnenie (výmena) oleja do motora nie je v akcii.
osvetlenie xenónové výbojky
klaksón klaksón
stav batérie štartovacie batérie
podvozok (vizuálna kontrola) guľové čapy, tyčky stabilizátora, prvky riadenia, pružiny, kryty podvozku, kryty motora
karoséria drobné nedostatky na karosérii odporúčame riešiť opravami Clever Repair alebo na základe odporučania servisného poradcu (na túto časť sa nevzťahuje žiadna zľava)
stierače stierače, motor, mechanizmus stieračov, ramená
čelné sklo drobné poškodenia čelného skla odporúčame riešiť opravami Clever repair alebo po konzultácii so servisným poradcom v spolupráci s poisťovňou (na túto časť sa nevzťahuje žiadna zľava)

Platnosť akcie od 1.10. 2021 do 31.12. 2021. Odporúčaná minimálna výška zľavy pre zákazníka vrátane DPH. Autorizovaný servisný partner môže poskytnúť akúkoľvek ďalšiu vlastnú zľavu. Platí pre všetky modely vozidiel SEAT pri absolvovaní servisnej služby SEAT Check. Účasť autorizovaných servisných partnerov SEAT na akcii je dobrovoľná.