Urobte si leto po svojom!

Nech sa toto leto vyberiete kamkoľvek, vezmite so sebou všetko, čo chcete a užite si krásne dni i dlhé večery so svojím SEATom. Objavujte nové miesta, podnikajte rodinné výlety a vytvárajte nezabudnuteľné spomienky. Nezabudnite na pravidelnú údržbu vozidla, aby boli vaše letné radovánky nielen zábavné, ale aj bezpečné.

Servis klimatizácie

Pripravte svoj SEAT na letné obdobie už teraz.

Čistý vzduch je základom všetkého, dokonca aj pri jazde autom. To platí dvojnásobne pred začiatkom dovolenkovej sezóny, kedy vašu klimatizáciu čaká najväčší nápor. Čím je vaša cesta dlhšia, tým je "dobrá klíma" v aute dôležitejšia.

Príslušenstvo pre každý SEAT

Originálne príslušenstvo SEAT

Choďte si za svojím!

Nové hobby alebo len potrebujete viac priestoru pre seba? Odvezte všetko, čo vás teší, s Originálnym príslušenstvom SEAT. Nájdite si to pravé, ktoré dokonale sadne vášmu modelu vozidla SEAT. Už žiadne kompromisy.

SEAT Check

Vozidlo skontrolované.

Môžete vyraziť na cesty.

Každé ročné obdobie so sebou prináša výkyvy počasia, ktoré vplývajú nielen na vás, ale aj na vaše vozidlo. Doprajte mu preto preventívnu prehliadku SEAT Check, aby ste mali istotu, že môžete spokojne vyraziť s úsmevom za novými dobrodružstvami.

Komfort a ochrana.

Chráňte interiér svojho vozidla SEAT. Originálne gumové rohože vyrobené presne na mieru konkrétneho modelu alebo originálne riešenia pre batožinový priestor.