Zima 2023

Ahoj, zima.

Pripravte sa včas na nadchádzajúce chladné obdobie. S našimi profesionálnymi servisnými službami od výmeny kolies až po SEAT Check si môžete užiť zimu plnými dúškami.

Prezúvanie na zimu

Bezpečne a štýlovo na zimných cestách.

Vedeli ste, že odporúčaná teplota na prezutie zimných pneumatík je už pri 7 °C? Je to zároveň bod, kedy sa brzdná dráha letných pneumatík začína výrazne zvyšovať. Minimálna hĺbka dezénu zimnej pneumatiky odporúčaná z hľadiska bezpečnosti je 4 mm. Zarezervujte si termín na prezutie vášho vozidla SEAT už dnes.

  • Profesionálna montáž
  • Poradenstvo pri výbere originálnych zimných kolies
  • Starostlivé posúdenie pneumatík (hĺbka dezénu a poškodenie)
  • Možnosť úschovy sezónnych pneumatík
Uskladnenie sezónnych pneumatík

Šťastný zimný spánok.

Vychutnajte si zimu bez starostí kam s letnými pneumatikami. Využite možnosť uskladnenia sezónnych pneumatík priamo u vášho servisného partnera SEAT. Profesionálne uskladnenie bez kompromisov.

Jazdite s ľahkosťou!

Kompletné zimné kolesá SEAT 2023/24

Objavte kompletné zimné kolesá SEAT pre modely Ibiza, Leon, Arona, Ateca a Tarraco.

Aby ste svoje vozidlo vylepšili nielen vizuálne, ale aj technicky ho pripravili na zimné obdobie, SEAT vám ponúka veľký výber kompletných zimných kolies presne pre váš model vozidla. Spoľahnúť sa môžete aj na profesionálnu montáž priamo u autorizovaného servisného partnera SEAT.

SEAT Check

Získajte náskok pred zimou a využite bezpečnostnú kontrolu vášho vozidla SEAT Check. Skontrolujeme všetky dôležité funkčné jednotky vášho vozidla a upozorníme vás na prípadné nedostatky. Zarezervujte si termín v autorizovanom servise SEAT a jazdite na zimných cestách s istotou.

Praktické transportné riešenia.

Prispôsobte si svoj SEAT originálnym príslušenstvom, ktoré vám uľahčí presun za novými dobrodužstvami.

Vyberte si originálny strešný box, nosič lyží i bicyklov a to presne podľa vášho životného štýlu. Žite podľa svojich predstáv.