Novinka

Nový SEAT Ateca 2020: úspešný príbeh pokračuje

15.06.2020

> Nový SEAT Ateca 2020 prináša evolúciu dizajnu kompaktného SUV emocionálnejšími štylistickými prvkami na karosérii a modernizovaným interiérom
> SEAT Ateca dostal plne integrovanú vnútornú i vonkajšiu konektivitu s funkciami a internetovými službami SEAT CONNECT
> Najmodernejšie asistenčné systémy posúvajú SEAT Ateca 2020 na novú úroveň bezpečnosti
> Nová verzia vybavenia XPERIENCE dodáva kompaktnému SUV robustnejší charakter offroad
> Modernizované benzínové motory TSI a naftové TDI pomáhajú znížiť emisie pri zachovaní jazdnej dynamiky

 

Martorell, 15/06/2020. SEAT osviežuje svoj úspešný model Ateca predstavením verzie 2020. Modernizované vozidlo nadväzuje na tradičné atribúty kompaktného SUV a pridáva k nim osviežený a emocionálnejší dizajn karosérie a interiéru, úplnú digitálnu konektivitu, zvýšenú úroveň bezpečnosti a komfortu, ako aj vyššiu efektivitu vďaka modernizovaným motorom.

SEAT Ateca pri svojej premiére v roku 2016 priniesol novú dimenziu do segmentu kompaktných SUV. Perfektne sa hodil pre moderný život ako priestranné, praktické a všestranné SUV s osobitým štýlom. A nové verzia z roku 2020 umocňuje jeho typické atribúty - výrazný charakter, emocionálny dizajn a dynamickú osobnosť.

 

"Ateca patrí k najúspešnejším modelom značky, od uvedenia v roku 2016 sa z neho predalo vyše 300.000 kusov. Nový SEAT Ateca 2020 predstavuje evolúciu pôvodného produktu a má ambíciu nadviazať na jeho úspech a konsolidovať našu pozíciu v jednom z najdôležitejších segmentov trhu," povedal Carsten Isensee, predseda predstavenstva SEAT.

Model SEAT Ateca, ktorý bol navrhnutý a vyvinutý v Barcelone a vyrába sa v Kvasinách (Česká republika), dodal nový impulz do modelového programu španielskej značky ako jej prvé SUV - vozidlo segmentu, ktorý je zvlášť dôležitý pre pokračujúci úspech značky SEAT.

Od uvedenia v roku 2016 sa celosvetovo predalo vyše 300.000 kusov modelu SEAT Ateca, čo je dôkazom veľkého úspechu kompaktného SUV.