SEAT predstavuje inovatívny stánok na parížskom autosalóne - Novinky - O značke Seat - SEAT | SEAT

Odpočítavanie sa už začalo

SEAT predstavuje inovatívny stánok na parížskom autosalóne

09.27.2016

/ SEAT zamieri reflektory na štúdiu Ateca X-Perience vo svojej expozícii v Paríži

/ Najdobrodružnejšia Ateca a najinovatívnejší stánok

Bratislava, 26/09/2016. -SEAT začal odpočítavanie pred parížskym autosalónom 2016, ktorého brány sa pre verejnosť otvoria v sobotu 1. októbra. No ešte predtým počas novinárskych dní 29. a 30. septembra SEAT odhalí jedinečnú koncepciu výstavného stánku, ktorá bude prezentovať značku úplne iným spôsobom ako doteraz.

Španielska značka bude mať prekvapujúci nový formát stánku vytvorený z dvoch oddelených priestorov. Jedna, vnútorná časť bude obsahovať interaktívny amfiteáter 4D v ktorom sa bude každých 30 minút opakovať tlačová konferencia a konfigurátor automobilov využívajúci technológiu BitBrain, kde si návštevníci budú môcť nakonfigurovať svoj ideálny SEAT Ateca. Druhá, vonkajšia časť bude určená pre osobné kontakty, tlačové centrum a oddychovú zónu.

Táto koncepcia, označená "Created in Barcelona", bude zvýrazňovať kvality ako inovácie, technológiu a mestský dizajn, čo sú spoločné hodnoty značky SEAT a mesta Barcelona.

SEAT prechádza transformáciou na značku zameranú na poskytovanie jednoduchých a dostupných riešení mobility. Táto transformácia modifikuje víziu značky pre budúcnosť, jej koncepciu mobility, produktov a služieb, ako aj štruktúry, procesy a interné tímy.

Modelový rad Ateca, ktorý je tretím hlavným pilierom značky, bude zohrávať dôležitú úlohu na autosalóne v Paríži. Úspešné prvé SUV značky SEAT sa predstaví ako štúdia X-Perience. Táto štúdia, inšpirovaná stredomorskou kultúrou, ukazuje najdobrodružnejšiu stránku modelového radu a je dizajnovo-technickým cvičením, demonštrujúcim možnosti a budúci potenciál modelového radu Ateca.

Parížsky autosalón sa koná v období, kedy SEAT konsoliduje svoje hospodárske výsledky a štartuje najväčšiu produktovú ofenzívu v histórii značky. SEAT kontinuálne postupuje smerom k trvale udržateľnej ziskovosti a očakáva ukončenie obchodného roka 2016 s pozitívnym výsledkom. Naznačujú to už finančné ukazovatele za prvý polrok 2016, ktorý značka uzavrela s operatívnym ziskom 93 miliónov EUR, čo je o 77 % viac ako za rovnaké obdobie predchádzajúceho roka. Po modelovom rade Ateca uvedie SEAT na trh tri nové modely, vrátane nového SUV crossovera, ktorý sa bude vyrábať v závode Martorell.