Parížsky autosalón 2016 - Novinky - O značke Seat - SEAT | SEAT

1. - 16. októbra 2016

Parížsky autosalón 2016

09.13.2016

Jednou z októbrových udalostí v automobilovom kalendári, ktoré by vám nemali ujsť, je Parížsky autosalón. Po vzrušujúcom roku pre SEAT je medzi 1. a 16. októbrom sa na čo tešiť. V Paris Expo Porte de Versailles sa opäť stretnú všetky najvýznamnejšie svetové značky a predvedú to najnovšie a najlepšie v automobilovom priemysle.

Po svetovej premiére nového SEAT Ateca na Ženevskom autosalóne budete mať šancu bližšie sa zoznámiť s našou víziou moderného SUV spolu s predstavením novej výbavy SEAT Ateca Xcellence.

Tak ako obvykle bude vnútorná expozícia SEAT umiestnená v rámci Volkswagen Group v hale 4. Stánok bude zameraný na digitalizáciu značky, predstavenie najnovších inovácií SEAT a ponúkne nové zážitky prostredníctvom inovatívnych a inteligentných technológií.

 

 

Stredobodom stánku bude nový SEAT Ateca, demonštrujúci ako chytré využitie technológií môže zlepšiť jazdné zážitky. Návštevníci budú môcť zažiť Barcelonu cez nový SEAT Ateca vo virtuálnej realite; vychutnajú si nevšedný zážitok vďaka kreslám Smart Chairs, ktoré sa pohybujú v súlade s obsahom videa.

Ďalšou skúsenosťou, prvou svojho druhu, bude aj Bitbrain Car Configurator. Návštevníci si budú môcť nakonfigurovať perfektný SEAT Ateca bez toho aby čo len pohli prstom alebo niečo povedali. Bitbrain Car Configurator meria mozgové stimuly a automaticky nakonfiguruje perfektné vozidlo.

Vonkajšia expozícia, na ktorej nájdete tri rôzne verzie nového SEAT Ateca, sa budú nachádzať pri hlavnom vchode do autosalónu. Tento stánok ponúkne kúsok Barcelony v centre Paríža. Témou bude 'Created in Barcelona', ako predstavenie mesta ktoré inšpirovalo nový SEAT Ateca.

So všetkými vzrušujúcimi technológiami a šancou sa naozaj blízko zoznámiť s víziou moderného SUV SEAT, tohoročný Parížsky autosalón musíte zažiť. Určite príďte!