Všetci SEAŤáci opäť na Slovakia Ring! - Novinky - O značke Seat - SEAT | SEAT

SEAT RACING DAY

Všetci SEAŤáci opäť na Slovakia Ring!

04.12.2016

SEAT RACING DAY 2016

Bratislava, 12/04/2016 - Na najkrajšie zážitky sa nezabúda a preto značka SEAT pripravila pre svojich zákazníkov opäť Deň plný zážitkov na Slovakia Ringu.

"Keďže automobily SEAT sú dizajnom, špičkovými technológiami a svojou DNA bližšie závodným vozidlám ako bežné vozidlá, chceme aby každý náš zákazník mal možnosť prežiť pár chvíľ ako profesionálny motošportový závodný jazdec" povedal pre rokom riaditeľ značky SEAT Slovensko Ing. Matej Macháček a pozval tak zákazníkov SEAT stráviť celý deň plný nielen motoristického športu, ale aj zábavy, adrenalínu a pohody.

Prvý ročník SEAT RACING DAY mal taký mimoriadne pozitívny ohlas u takmer 300 zúčastnených, že na základe množstva ďakovných mailov a príspevkov na našom Facebooku SEAT Slovensko sme sa rozhodli tento nezabudnuteľný deň si aj v tomto roku zopakovať. Veď príjemné a zábavné okamihy je najlepšie zažiť znovu.

Preto každý zákazník, ktorý si od 1.apríla 2016 do 1.júla 2016 kúpi nové vozidlo SEAT na Slovensku obdrží počas leta osobnú pozvánku na slávnostný event pre všetkých nových ale i verných "SEAŤÁKOV" teda zákazníkov značky SEAT.

Pozvánka navyše nebude len pre pozvaného zákazníka ale aj pre jeho rodinu prípadne priateľov no a najmä pre jeho nový SEAT. SEAT Slovensko totiž umožní každému účastníkovi previezť sa so svojím novým SEATom na profesionálnom okruhu Slovakiaring v Orechovej potôni a vyskúšať svoje vozidlo na pretekárskej dráhe. Zároveň spomedzi účastníkov vyžrebujeme 5 šťastlivcov, ktorých skvelý slovenský jazdec a ambasádor značky SEAT Maťo Homola so svojim SEAT Leon Cup Racer prevezie v sedadle spolujazdca po pretekárskom okruhu.

Samozrejme nezabúdame ani na našich už existujúcich zákazníkov, ktorí sa priebežne na našom Facebooku SEAT Slovensko budú môcť takisto zapojiť do súťaže a získať tak pozvanie na tento exkluzívny Event plný príjemných rodinných chvíľ a vyskúšať si svoje jazdné zručnosti napr. v Driving Academy. Ani najmenší účastníci sa určite nebudú nudiť a pre všetkých ktorí radšej oddychujú v príjemnom prostredí je pripravené bohaté občerstvenie po celý deň.

Tešíme sa na všetkých v lete na Slovakiaringu so SEATom.