Ibiza 5-dverová: Bezpečnosť | SEAT
BEZPEČNOSŤ

Život je príliš krátky na to, aby sme si robili starosti.

Uvoľnite sa. Pretože SEAT Ibiza ponúka vám a vášmu životnému štýlu bezpečnosť. Vďaka tomu sa skutočne môžete uvoľniť a koncentrovať na dôležité veci. Napríklad na potešenie z jazdy.

BEZPEČNÁ JAZDA

Podporujeme vás.

Pozrite si funkcie

Adaptívny tempomat ACC reguluje rýchlosť vozidla podľa aktuálnej premávky, Front assist udržiava bezpečný odstup od vozidla pred vami a systém rozpoznania únavy vodiča vás upozorní na to, že by ste si mali urobiť prestávku. Sme tu pre vás bez ohľadu na to, čo vás čaká na ceste.

AIRBAGY

Nadýchnite sa.

Ak by sa kolízii nedalo vyhnúť, inteligentná kontrola airbagov v modeli SEAT Ibiza reaguje primerane danej situácii. Vodiča a spolujazdca chránia predné a bočné airbagy.

ELEKTRONICKÁ KONTROLA STABILITY (ESC)

Jednoduchý a účinný systém.

Nová generácia elektronickej kontroly stability (ESC) reaguje presne tak, ako hovorí nadpis. Klzký povrch cesty a zimné podmienky zvládne jednoducho bez problémov.

 

ASSISTENT ROZJAZDU DO KOPCA

Obloha je limit.

TAKTO SYSTÉM FUNGUJE.

S modelom SEAT Ibiza sa pri stúpaní v meste rozbehnete veľmi jednoducho aj bez použitia ručnej brzdy. Aby ste mohli pokračovať v objavovaní mesta.

KONTROLA TLAKU V PNEUMATIKÁCH

Jazdite podľa nálady?

Zrýchlite. SEAT Ibiza to zvládne. Kontrola tlaku v pneumatikách má kolesá pod kontrolou, aby ste mohli jazdiť sebavedomo.