Nový SEAT Leon – Technológie | SEAT
TECHNOLÓGIE

Inteligentné technológie

Niekedy môže byť náročné udržať si svoj aktívny život. Vtedy vám určite pomôže, keď máte k dispozícii všetky druhy systémov a technológií, aby všetko prebehlo hladko. Nový SEAT Leon je vybavený modernými novinkami, aby ste si vy mohli užiť každý okamih.

Výbava

Priehradka pre indukčné nabíjanie

Vždy mať v zálohe náhradný plán, sa pre vás už možno stalo zvykom, no v novom modeli SEAT Leon sa môžete uvoľniť. Keď sa vám napríklad vybije batéria v mobilnom telefóne, môžete využiť bezkáblové nabíjanie. Perfektné na tejto výbave je to, že vám nebudú zavadzať žiadne káble.

PARKOVACIA KAMERA

Ďalší pár očí navyše

Ktorý vodič by si neželal, mať oči aj vzadu. Nový SEAT Leon má druhé najlepšie riešenie v podobe parkovacej kamery. Tá sa postará o to, aby vám neušlo nič, čo sa deje za vašim vozidlom.

KOMFORT & TECHNIKA

Oprite a uvoľnite sa

1
2
3
4
1
DAŽĎOVÝ & SVETELNÝ SENZOR

Dažďový senzor rozpozná zrážky a podľa ich intenzity automaticky upravuje frekvenciu stieračov. A pomocou svetelného snímača určí váš nový SEAT Leon, ktoré nastavenie svetiel práve potrebujete.

2
KESSY

Nemáte žiadnu ruku voľnú? Typická situácia. S bezkľúčovým a štartovacím systémom KESSY otvoríte dvere bez toho, aby ste použili kľúč. Stačí ho mať vo vrecku bundy.

3
V SÚLADE S MOJÍM RYTMOM

Vozidlo, ktoré rozumie vášmu rytmu. SEAT Leon vás stále priateľsky privíta, tlačidlo štart sa rozsvieti hneď, ako sa k autu priblížite s kľúčom v ruke.

4
SEAT DRIVE PROFILE

Veci viac nefungujú tak, ako by ste si želali; život sa predsa nedá predvídať. Vo vašom vozidle však máte kontrolu nad všetkým. Vyberte si z jazdných režimov normal, sport, eco a individual, aby ste si boli istý, že aj na ceste ide všetko podľa vašich želaní.