Príslušenstvo - Leon X-PERIENCE | SEAT
PRÍSLUŠENSTVO

Presne to, čo potrebujete

Vozidlo, ktoré jazdí mimo bežných spevnených ciest a v rôznych jazdných podmienkach, potrebuje tiež rôzne príslušenstvo a výbavu, vďaka ktorým to zvládne. A SEAT Leon X-PERIENCE túto výbavu bezpochyby ponúka. Nahliadnite do ponuky príslušenstva a pripravte vozidlo na to, aby ste si mohli každé dobrodružstvo užiť.

RIEŠENIA TRANSPORTU

Ponúkajú väčšiu kapacitu

Ak si myslíte, že sa SEAT Leon X-PERIENCE nedokáže zlepšiť z hľadiska batožinového priestoru a kapacity, všimnite si, že vďaka dodatočným riešenia prepravy vám dokáže ponúknuť viac priestoru pre všetky vaše rodinné výlety. Získate tak priestor v interiéri a väčšiu kapacitu v exteriéri.

VÝBAVA INTERIÉRU

Doprajte si výbavu podľa vlastného vkusu

Nadefinujte si SEAT Leon X-PERIENCE podľa vášho vlastného štýlu. Exkluzívne príslušenstvo a možnosti dostupné pre interiér, napríklad farebné prevedenie prístrojovej dosky, sú malé detaily, ktoré rozhodujú o individuálnom charaktere vášho vozidla.

PRÍSLUŠENSTVO

Nechýba vám nič?

KRYT KĽÚČA

Ochráňte elektronický systém vášho kľúča prostredníctvom štýlového krytu.

DRŽIAK NA POHÁRE

Toto šikovné zariadenie sa postará o to, aby ste všetky dôležité predmety mali poruke - pre vaše pohodlie. Vďaka tomu je všetko ľahko dostupné.

KOBERČEKY

Vďaka týmto koberčekom je údržba vášho vozidla mimoriadne jednoduchá. Leon X-PERIENCE udržíte čistý bez ohľadu nato, aké dobrodružstvo máte práve za sebou.

DETSKÉ AUTOSEDAČKY

Ešte bezpečnejšie a komfortnejšie

Zoberte deti na rodinný výlet v týchto autosedačkách, pretože sú komfortnejšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým. Máme široký výber, aby ste v premávke mohli jazdiť pokojne.

PREDEĽOVACIA MREŽA

Chráňte vašich štvornohých miláčikov

Počas jazdy musí byť všetko na správnom mieste, aby ste boli všetci v bezpečí. Priestor za touto mrežou ponúka vášmu zvieratku dosť miesta, aby mu bolo dobre a cítilo sa príjemne. Opäť máte o starosť menej.