Prehľad - Leon X-PERIENCE | SEAT

Nový SEAT Leon ST X‑PERIENCE

EUR 19.990,00

Konektivita

s technológiou Full Link

Na želanie s

4Drive

Bezpečnosť

Asistent pre jazdu v dopravnej zápche
4Drive

Objavujte nové cesty

Zažívajte dobrodružstvo mimo mesta. Nový SEAT Leon X-PERIENCE je vybavený stálym pohonom všetkých kolies 4DRIVE; je to jeden z najmodernejších pohonov všetkých kolies na svete. S takýmto potenciálom môžete vyskúšať hranice tohto vozidla.

VIDEO

Objavte technológie SEAT

Názorné videá vám ukážu ako najmodernejšie technológie SEAT prispievajú k bezpečnej a komfortnej jazde.

Interiér

Veľký priestor pre dobrodružstvo

Automobil, ktorý splní každé vaše želanie a ponúkne vám dosť priestoru, aby ste z každého dňa vyťažili to najlepšie. Nový SEAT Leon X-PERIENCE disponuje pôsobivým objemom batožinového priestoru 587 litrov a dá sa zväčšiť až na 1 470 litrov. Bez ohľadu na to, čo robíte, vždy môžete zažiť malé dobrodružstvo. V interiéri si môžete užiť zábavu prostredníctvom 8" inteligentného dotykového displeja a všetkými možnosťami, ktoré vám ponúka technológia Full Link.

Disky z ľahkých zliatin

Pre každé dobrodružstvo

Nový SEAT Leon X-PERIENCE definuje jedinečný výkon a výnimočný dizajn. To isté platí aj pre tie najmenšie detaily až po disky. Vyberte si zo širokej ponuky od štýlových až po športové disky z ľahkých zliatin.

Interiér

Posaďte sa

Sedíte pohodlne? V novom modeli Leon X-PERIENCE nájdete rôzne odolné a maximálne kvalitne spracované poťahy sedadiel.

Bezpečnosť

Bezpečne na ceste

Ochrana chodcov

Mať k dispozícii niekoľko očí navyše, nie je nikdy na škodu. Na želanie dodávaný systém pre monitorovanie priestoru pred vozidlom "Front Assist vrátane funkcie núdzového brzdenia "City emergency braking" v modeli Seat Leon X-PERIENCE rozpozná, keď niekto prechádza pre vaším autom a po upozornení signálom automaticky aktivuje brzdy.

Asistent pre jazdu v dopravnej zápche

Počas jazdy v dopravnej zápche môžete vy relaxovať a váš Leon X-PERIENCE s funkciou Stop&Go vám pomôže sa z nej plynule dostať.

Emergency Asist

Keď sa nachádzate v krízovej situácii, máte v novom modeli Seat Leon X-PERIENCE s na želanie dodávaným systémom Emergency Assist o starosť menej. Systém vodiča automaticky upozorní na krízovú situáciu, keď dlhšiu dobu nereaguje a následne vozidlo úplne zastaví.

Adaptívny tempomat (ACC)

Dajte nohu z pedála akcelerátora dole a uvoľnite sa. Nový Seat Leon X-PERIENCE bude dávať pozor, keď automobil akceleruje a brzdí, a pritom neustále udržiava konštantnú, bezpečnú vzdialenosť od vozidla pred vami. Adaptívny tempomat, dodávaný na želanie, vám ponúka väčší komfort pri jazde.

 

Asistent diaľkových svetiel

Táto funkcia automaticky reaguje na rôzne svetelné pomery a zabezpečí to, aby ste vozidlá v opačnom smere neoslňovali vašimi svetlometmi. Poskytuje optimálne osvetlenie cesty a maximálny možný dosah svetiel. Bonus tohto systému spočíva v tom, že nemusíte prepínať medzi stretávacími a diaľkovými svetlami na miestach s hustou premávkou a môžete sa venovať riadeniu vozidla.

Stupne výbavy Leon ST X-PERIENCE

Leon ST Kombi

X-PERIENCE

  • zvýšený podvozok
  • automatická klimatizácia Climatronic
  • SEAT drive profile (voľba režimu jazdy)
  • 17" kolesá z ľahkých zliatin

od: EUR 19.990,00

Konfigurovať