Dizajn - Leon X-PERIENCE | SEAT
DIZAJN

Dizajn navrhnutý pre objavovanie neobjaveného

Karoséria modelu SEAT Leon X-PERIENCE bola navrhnutá tak, aby ponúkala maximálnu obratnosť. Jeho ikonická príťažlivosť sa hodí k akémukoľvek druhu aktivity. Okrem toho vám toto vozidlo ponúka veľký priestor na to, aby ste si mohli užiť tie najlepšie okamihy života a bez obmedzení objavovať neobjavené.

OFFROAD DIZAJN

Veľkolepé terény

SEAT Leon X-PERIENCE má rovnako originálny vzhľad a perfektné krivky ako klasický Leon. Jeho predĺžená karoséria naznačuje komfortný a veľkorysý priestor v interiéri. Ponúka maximálnu všestrannosť a eleganciu. Takže nastúpte a užite si to nadšenie.

FULL LED SVETLOMETY

Dokonale osvetlia cestu

Full LED svetlomety modelu SEAT Leon X-PERIENCE sú dizajnovými ikonami. Krásny dizajn sa spája s vylepšenou technológiou a väčšou bezpečnosťou jedinečným spôsobom.

LAKY

Vyberte si svoju obľúbenú farbu

Základný lak
Metalický lak
DISKY

Skvelé pre jazdu

Exkluzívne disky z ľahkej zliatiny sú pripravené na to, aby ešte lepšie zvládli každú jazdu v modeli SEAT Leon X-PERIENCE. Skvelý výkon, veľkolepý dizajn a jedinečný dojem, aký vám môže priniesť len X-PERIENCE. Testované na cestách, vytvorené pre ne.

VNÚTORNÝ PRIESTOR

Posaďte sa

Sedí sa vám pohodlne? V modeli Leon X-PERIENCE nájdete rôzne odolné a mimoriadne kvalitne spracované druhy čalúnenia.

AMBIENTNÉ OSVETLENIE

Pestré farby pre interiér

Dodajte každému dobrodružstvu nejakú farbu pomocou viacfarebného ambientného osvetlenia. Bez ohľadu na to, akú práve máte náladu, vďaka ôsmim farbám svetla si môžete každú jazdu užiť presne podľa vašich predstáv.

ZVÝŠENÝ PODVOZOK

Vyššia svetlá výška

Vďaka zvýšenému podvozku má SEAT Leon X-PERIENCE o 15 mm vyššiu svetlú výšku ako SEAT Leon ST Kombi. Pre mnohé situácie to znamená väčší priestor a flexibilitu.

BATOŽINOVÝ PRIESTOR

Priestor pre dobrodružstvo

Aký veľký batožinový priestor je príliš veľký? Ľuďom, ktorí žijú aktívne, nie je nikdy dostatočne veľký. SEAT Leon X-PERIENCE preto ponúka batožinový priestor s objemom 1 470 litrov. Pôsobivé, však? S takýmto priestorom nastal moment, kedy môžete vyraziť na expedíciu a objavovať ešte neobjavené.

DETAILY X-PERIENCE

Detaily, ktoré vás nadchnú

Vozidlo, ktoré bolo vytvorené tak, aby vám ponúklo nové skúsenosti, je vybavené prvkami, vďaka ktorým si naplno užijete každý okamih. Od panoramatického strešného okna až po exkluzívny interiér X-PERIENCE je všetko vytvorené pre maximálny zážitok z jazdy.

Alcantara

Exkluzívne poťahy sedadiel Alcantara

Panoramatické strešné okno

Oprite sa a užite si výhľad

Dekoračné prešívanie

Prešívanie v intenzívnom oranžovom prevedení

Prahy dverí

Exkluzívne lišty

Interiér

Ergonomický tvar vnútorného priestoru

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.