Príslušenstvo - Leon ST Kombi | SEAT
SEAT ORIGINÁLNE PRÍSLUŠENSTVO®

Pre váš úplne výnimočný SEAT

Zmeňte váš SEAT na váš výnimočný SEAT: prostredníctvom širokej ponuky SEAT Originálne príslušenstvo®. Nechajte sa inšpirovať: Zo športových, praktických a komfortných ideí si vyberte tie, ktoré sa dokonale hodia ku vám a vášmu vozidlu SEAT.

Transport

Riešenie pre každý náklad

Dovolenka, voľný čas alebo šport: S riešeniami pre transport nákladu od spoločnosti SEAT máte zo sebou vždy všetko, čo je pre vás dôležité. Základné strešné nosiče sú základom pre ďalšie príslušenstvo napríklad praktický nosič bicyklov.

VÝKON

Športový charakter

Vyzdvihnite športový charakter vášho vozidla - so SEAT Originálnym príslušenstvom® máte k dispozícii všetky možnosti. Športové dekóry, príslušenstvo pre zlepšenie aerodynamiky, športové pedále a veľa ďalších zrýchlia tep nejednému vodičovi.

DISKY Z ĽAHKEJ ZLIATINY

Od elegantných až po športové

Bez ohľadu na to, či uprednostňujete športový alebo elegantný vzhľad - štýlové disky z ľahkej zliatiny z ponuky SEAT Originálneho príslušenstva® ponúkajú pre každý vkus ten správny dizajn.

VÝBAVA INTERIÉRU

Plná ideí

Urobte si teraz ešte komfortnejší, štýlovejší a praktickejší vnútorný priestor vášho vozidla SEAT. S exkluzívnou hlavicou radiacej páky v hliníkovom prevedení alebo elegantnými prahovými lištami vytvoríte v interiéri zaujímavé optické akcenty. Šikovný organizér pre držiaky nápojov ponúkne veľa miesta pre všetko, čo potrebujete mať poruke.

INFOTAINMENT

Najmodernejšia technika

Modely SEAT sú vybavené najmodernejšou technikou nielen pod kapotou motora - ale aj v interiéri: Adaptér pre smartfón a hudobný prehrávač vám ponúka vysokú mieru konektivity. Vďaka hands free sa môžete koncentrovať na premávku a súčasne telefonovať. A navigačné systémy vám ukážu najrýchlejšiu trasu k cieľu.

OCHRANA

Dokonale chránený

Aby váš SEAT vyzeral dlhšie ako nový, aj keď ste s ním zažili veľa radosti z jazdy: S vaňou do batožinového priestoru zostane váš batožinový priestor čistý, zatiaľ čo koberčeky zabránia znečisteniu priestoru nôh. A lapače nečistôt ochránia karosériu pred zvíreným prachom a kamienkami.

BEZPEČNOSŤ

Bezpečné cestovanie

Vaša bezpečnosť je pre nás najväčšou prioritou. Preto nerobíme pri SEAT Originálnom príslušenstve® žiadne kompromisy: pre naše moderne detské sedačky to platí rovnako ako pre snehové reťaze alebo výstražné vesty.

Partner SEAT vo vašom blízkom okolí

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.