Dizajn - Leon ST Kombi | SEAT
DIZAJN

Perfektné rodinné vozidlo

Nový SEAT Leon ST Kombi má vďaka perfektným líniám výnimočnú eleganciu, ktorú ste hľadali. Predĺžená karoséria sľubuje väčší komfort a viac miesta v interiéri vozidla. A všetko ostatné, čo od auta očakávate, vám nesmierne zjednoduší život.

DIZJAN EXTERIÉRU

Štýlový automobil

Nový SEAT Leon ST Kombi ponúka neuveriteľne flexibilný a elegantný vnútorný priestor, dokonalý pre celú rodinu. Ďalšiu dávku exkluzivity mu dodávajú strešné nosiče, lemy pod oknami a okolo masky chladiča v chrómovom prevedení.

FULL LED SVETLOMETY

Osvetlia každú cestu

Full LED svetlomety nového modelu SEAT Leon ST Kombi sú ikonické. Krásny, nový dizajn, optimalizovaná technológia a bezpečnosť dotvárajú vozidlo jedinečným spôsobom.

LAKY

Perfektná ponuka farieb

Základný lak
Metalický lak
Špeciálny metalický lak
AMBIENTNÉ OSVETLENIE

Komfort pri perfektnom svetle

Dajte každej jazde farbu a prostredníctvom ambientného osvetlenia si vytvorte prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne. Pre každú vašu náladu existuje vhodná farba svetla.

DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Elegantné

Perfektná výbava na to, aby ste si vytvorili také vozidlo, o akom snívate. V ponuke 16- a 18-palcových diskov z ľahkých zliatin si určite nájdete ten správny dizajn.

Čalúnenie sedadiel

Hovoríme o kvalite

Sedí sa vám pohodlne? Presne o to sa snažíme. S ponukou exkluzívneho čalúnenia sedadiel je nový SEAT Leon ST Kombi pripravený na každú jazdu. Aj vaši spolucestujúci si počas cestovania užijú komfort a relax.

OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Veľký priestor pre zábavu

Aký veľký batožinový priestor je príliš veľký? Ľuďom, ktorí žijú aktívne, nie je nikdy dostatočne veľký. Nový Leon ST Kombi preto ponúka batožinový priestor s objemom 1 470 litrov. Pôsobivé, však? S takýmto priestorom nastal moment, kedy môžete naplno uskutočniť všetky aktivity, ktoré ste mali v pláne.

 

 

 

Presvedčte sa sami
Výbava Xcellence

Extra dávka elegancie

Užívajte si život vo veľkom štýle s výbavou XCELLENCE v novom modeli SEAT Leon ST Kombi. Urobte si z každej jazdy jedinečný zážitok s extra porciou elegancie, vďaka detailom a jedinečným finesám v chrómovom prevedení.

MASKA CHLADIČA

Výrazný moderný dizajn

DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Dokonalé veľkosťou a štýlom

ŠPORTOVÉ SEDADLÁ

Čalúnenie sedadiel z čiernej kože

CHRÓMOVÉ STREŠNÉ NOSIČE

Štýlový dizajn

PANORAMATICKÉ STREŠNÉ OKNO

Užite si ten výhľad
VÝBAVA FR

Dynamika do najmenších detailov

Výbava FR je dokonalá pre tých z nás, ktorí milujú športovú jazdu a Leon ST Kombi, ktorý je už aj tak atraktívny, im poskytne ešte väčšiu dávku dynamiky. Prostredníctvom 17-palcových diskov z ľahkých zliatin, exkluzívnej výbave interiéru a koženého multifunkčného volantu si všimnete kvalitu na prvý pohľad. S detailmi ako hliníkové prahové lišty, agresívny dizajn predného a zadného nárazníka zaručene upútate pozornosť okolia.

DETAILY FR

Logo na prednej maske

18“ DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Športový štýl

HLINÍKOVÉ PRAHOVÉ LIŠTY

Moderné a elegantné

DIZAJN FR

Kožený veniec volantu a exkluzívne čalúnenie sedadiel

ODKLADACIE PRIEHRADKY

Dodatočný priestor pod sedadlom spolujazdca

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.