Technológie - Leon CUPRA | SEAT
TECHNOLÓGIE

Oprite sa a užite si jazdu

Moderné systémy ako priehradka pre indukčné nabíjanie a bezkľúčový prístup a štartovanie vozidla KESSY odbúrajú váš stres z cestovania, aby ste sa mohli jednoducho oprieť a užiť si každý okamih z jazdy.

INDUKČNÉ NABÍJANIE

Neustále v pohybe

Už žiadny chaos, žiadny kábel. Vďaka indukčnému nabíjaniu môžete byť celý deň na ceste a nemusíte si robiť starosti, že sa vám vybije batéria v mobilnom telefóne.

CUPRA REŽIM JAZDY

Výkon vyrobený na mieru

Výkon modelu SEAT Leon CUPRA sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy. Komfort a individuálny režim jazdy umožňujú optimálne jazdné vlastnosti tým, že vám ponúknu perfektné nastavenie pre každú jazdu.

KESSY bezkľúčový prístup a štartovanie

Kľúč stačí mať pri sebe

Tiež máte vždy plné ruky tašiek a iných vecí? Nevadí, pretože prostredníctvom bezkľúčového prístupu a štartovania KESSY, vozidlo odomknete a zamknete bez toho, aby ste museli pohnúť prstom.

SYSTÉM FULL LINK

Nepretržitá zábava

V modeli SEAT Leon CUPRA môžete váš smartfón pripojiť k vášmu vozidlu prostredníctvom systémov Apple Car Play™, Android Auto™ alebo Mirror Link™. Vďaka tomu môžete váš telefón používať aj počas jazdy.

NAVIGAČNÝ SYSTÉM “Plus”

Zabezpečí vám správny smer

Vždy si udržíte správny smer a trasu, SEAT Leon CUPRA vás povedie správne vďaka najmodernejšej technológii GPS v navigačnom systéme.

 

 

PARKOVACIA KAMERA

Ďalší pár očí navyše

Ktorý vodič by si neželal, mať oči aj vzadu. Nový SEAT Leon CUPRA má druhé najlepšie riešenie v podobe parkovacej kamery. Tá sa postará o to, aby vám neušlo nič, čo sa deje za vašim vozidlom.

ŠPECIÁLNA VÝBAVA

Intenzívny športový charakter

Automatická prevodovka DSG

Hľadáte komfort automatickej prevodovky v kombinácii s agilitou manuálnej? Naša automatická prevodovka DSG vás pri radení nadchne jedinečným výkonom bez výraznej straty hnacej sily.

UZÁVIERKA PREDNÉHO DIFERENCIÁLU

Uzávierka diferenciálu prednej nápravy optimalizuje trakciu a dynamiku jazdy SEAT Leon Cupra: v extrémnych prípadoch môže byť celkový hnací moment privedený na jedno koleso, čo zlepšuje ovládateľnosť a zabraňuje nedotáčavosti pri zrýchľovaní v zákrute. Výsledkom je lepšia trakcia bez obmedzenia výkonu.

ŠPORTOVÉ PRÍSTROJE

O génoch závodných vozidiel v modeli SEAT Leon CUPRA svedčia aj športové užívateľské rozhranie: Tri okrúhle prístroje vám poskytujú aktuálne informácie o teplote oleja, tlaku turbodúchadla a zrýchlení.

POHON VŠETKÝCH KOLIES 4Drive

Maximálna kontrola

Zažite výkon 300 koní v modeli SEAT Leon CUPRA, ktorý poháňa náš doposiaľ najsilnejší motor. Túžite po ešte väčšej sile, potom ste tu správne. A viete čo je ešte lepšie: S našim modelom CUPRA ST Kombi môžete zažiť aj náš najvyspelejší pohon všetkých kolies 4Drive. Na čo teda ešte čakáte?

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.