SEAT Leon CUPRA R | SEAT

SEAT Leon CUPRA R

DIZAJN

Exkluzívne detaily v medenej farbe

VÝKON

228 kW (310 k)

ŠTÝL

Karbónové prvky karosérie

LIMITOVANÁ EDÍCIA

celosvetovo 799 kusov

Posledné vozidlo z limitovanej edície.

K dispozícii u všetkých predajcov SEAT.

Leon CUPRA R - Limitovaná edícia

Buďte hlasom, nie ozvenou.

Pre všetkých, ktorí chcú byť sami sebou. Nový SEAT Leon CUPRA R v exkluzívnom dizajne s karbónovými dielmi a prvkami v medenom odtieni. Zažite doteraz najvýkonnejšie vozidlo v histórii značky SEAT. Nechajte sa nadchnúť inovatívnou výbavou a asistenčnými systémami. Nenechajte si ujsť limitovanú edíciu tohto športového kompaktu.

 

EXTERIÉR

Jednoduchý. Pôsobivý.

Skvelý je nie dostatočné vyjadrenie. SEAT Leon CUPRA R bol vytvorený pre malý, vyberaný okruh fajnšmekrov. Prvý SEAT s karbónovými prvkami, rozšírenými podbehmi kolies a väčšími otvormi pre prívod chladiaceho vzduchu. Extravagantné detaily v medenom odtieni na diskoch, krytoch vonkajších spätných zrkadiel a maske chladiča z neho vytvárajú umelecké dielo.

BUĎTE ZRKADLOM, NIE OBRAZOM V ZRKADLE

Spätné zrkadlo v medenej farbe

BUĎTE ZÁŽITKOM. BUĎTE ŠTANDARDOM

Športové brzdy Brembo

BUĎTE VŠETKÝM, ČÍM CHCETE BYŤ

Exkluzívny dizajn a prvky karosérie v medenom odtieni

BUĎTE BÚRKOU, NIE VETROM

Športová výfuková sústava & karbónový difúzor

BUĎTE DÔVODOM, NIE VÝHOVORKOU

Karbónový zadný spojler
INTERIÉR

Nastúpte a užite si jazdu.

Sedadlá čalúnené Alcantarou® ladia perfektne s prvkami v medenom odtieni. Škrupinové sedadlá vám poskytnú skvelé držanie tela pri prejazde zákrutami a poradové číslo vám neustále pripomína, že patríte k tým šťastlivcom, ktorí môžu vlastniť tento výnimočný model. Každý detail tvorí dokonalý celok.

BUĎTE VZOROM

Stredová konzola s exkluzívnym poradovým číslom

BUĎTE OBLOHOU, NIE POČASÍM

Športové škrupinové sedadlá

BUĎTE ZMENOU, NIE POKOJOM

Športový volant potiahnutý Alcantarou s kontrastným prešívaním v medenom odtieni

BUĎTE AKO VODA

Detaily interiéru v medenom odtieni

BUĎTE OMYLOM, KTORÝ CHCE KAŽDÝ UROBIŤ

Štýlové dverové lišty
TECHNOLÓGIE

Inteligentné systémy so športovým charakterom.

Športový dizajn palubného počítača

Perfektný dizajn je vždy výsledkom skvelej funkčnosti. Exkluzívny palubný počítač so športovým dizajnom je plný kontrastov a osvojuje si farebnú koncepciu medeného odtieňa. Preto je každý pohľad na prístroje pre vás výnimočným zážitkom.

Navigačný systém PLUS

SEAT Leon CUPRA R vás nadchne navigačným systémom PLUS s 8" farebným dotykovým displejom, technológiou Full link, rozhraním Bluetooth® a mnohými ďalšími jedinečnými funkciami. Tento systém vám ponúka maximum radosti z jazdy.

BEATSAUDIO™

Vaša obľúbená skladba si zaslúži krištáľovo čistý zvuk. A presne to bola naša požiadavka na zvukový systém BeatsAudio™ v modeli SEAT Leon CUPRA R.

Komfort

Výbava, ktorá vám uľahčí život.

Bezkľúčový prístup a štartovanie vozidla KESSY

Kľuč je minulosťou. Vďaka bezkľúčovému prístupu a štartovaniu "KESSY" jednoducho nastúpite, stlačíte pulzujúce štartovacie tlačidlo a vyrazíte na cestu.

Zimný balík

Komfortná jazda aj v zime. Nový SEAT Leon CUPRA R vám ponúka funkciu vyhrievania pre športové sedadlá, vďaka ktorým sa môžete cítiť uvoľnene aj v zime.

ADAPTÍVNY TEMPOMAT (ACC)

Nový SEAT Leon CUPRA R nedokáže jazdiť samostatne, ale ponúka vám inteligentné asistenčné systémy. Adaptívny tempomat (ACC) prispôsobí rýchlosť tak, aby zabezpečil optimálnu vzdialenosť od vozidla pred vami.

VÝKON

Intenzívne emócie

Užite si najvýkonnejší motor v histórii značky SEAT. Motor 2.0 TSI s výkonom 228 kW (310 k) s manuálnou 6-stupňovou prevodovkou alebo s výkonom 221 kW (300 k) s automatickou prevodovkou DSG a radiacimi pádlami za volantom (kombinovaná spotreba paliva bezolovnatý super benzín: od 7,3 l/100 km; kombinované emisie CO2: od 170 g/km; trieda efektívnosti CO2: E) Ak túžite po ešte väčšom výkone, aktivujte si režim CUPRA a z motora vyťažíte maximum. Nový dynamický tvar karosérie hovorí sám za seba. Nový SEAT Leon CURPA R dodrží počas jazdy to, čo navonok sľubuje: koncentrovaný výkon.

Bezpečnostné systémy

Zvyšujú úroveň vašej bezpečnosti.

Balík bezpečnostných systémov

Bezpečnosť je istota: systém rozpoznania únavy vodiča vás upozorní na to, že si máte urobiť prestávku. Vaša bezpečnosť by mala byť taká veľká ako vaše nadšenie.

Cúvacia kamera

Nový SEAT Leon CUPRA R robí všetko tak trochu jednoduchším. S cúvacou kamerou máte aj vzadu za vozidlom všetko pod kontrolou.

Parkovacie senzory vzadu

Aj tie najužšie parkovacie miesta už nepredstavujú žiadny problém. Zaparkovanie a vyparkovanie vozidla je vďaka parkovacím senzorom hračkou.

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.