Dizajn - Leon CUPRA | SEAT
DIZAJN

Perfektný vzhľad

Nový SEAT Leon Cupra má výrazné, dynamické a moderné krivky. Jeho ikonický a moderný dizajn vytvárajú práve aerodynamické línie. Pohľad na tento model vám poskytne rovnaké potešenie, ako keď cítite silu jeho motora s výkonom 300 koní.

Výkon poznáte na prvý pohľad.

EXTERIÉR

Dynamiku cítiť z každej strany

Zovňajšok je niekedy rovnako dôležitý ako to, čo sa nachádza vo vnútri. A v novom modeli SEAT Leon CUPRA je exteriér rovnako krásny ako interiér. Výsledkom dôkladne vymodelovaných línií je aerodynamická karoséria a výnimočne moderný dizajn, ktorú si každý vybaví, keď sa povie CUPRA.

FULL LED SVETLOMETY

A bolo svetlo

Full LED svetlomety nového modelu SEAT Leon CUPRA ladia perfektne s jeho aerodynamickým dizajnom a vozidlu dodávajú jedinečný vzhľad. O maximálnu bezpečnosť počas jazdy sa postará najmodernejšia technológia.

DETAILY CUPRA

Perfektné akcenty CUPRA

MASKA CHLADIČA

Typický prvok modelov CUPRA. Prepracovaná maska chladiča dodá prednej časti vozidla štýl a charakter. Zahŕňa tiež logo CUPRA.

SPOJLER CUPRA

Dodajte svojmu modelu SEAT Leon CUPRA aerodynamický vzhľad a štýl pretekárskych vozidiel prostredníctvom zadného spojlera s jednoduchým a zároveň nádherným dizajnom.

DVOJITÁ KONCOVKA VÝFUKU

Zadná časť modelu SEAT Leon CUPRA nevyzerala ešte nikdy tak dobre. Dvojitá koncovka výfuku naznačuje jeho odvahu a dynamiku a technicky bola optimalizovaná pre väčší výkon a nižšiu spotrebu. Vozidlu CUPRA dodáva jedinečný a atraktívny zvuk.

LAKY

Perfektná ponuka farieb

Metalický lak
DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Dokonalé ako pohon

Ostrý dizajn zhora až dole. SEAT Leon CUPRA je vybavený diskami z ľahkých zliatin s výnimočným dizajnom, ktoré perfektne dopĺňajú jeho príťažlivý exteriér.

INTERIÉR

Dôležitosť ergonómie

Vnútorný priestor modelu SEAT Leon CUPRA bol ergonomicky navrhnutý s ohľadom na vodiča. Na výber máte čalúnenie sedadiel vo vysokej kvalite.

AMBIENTNÉ OSVETLENIE

Zintenzívnite si svoje pocity

Vďaka ôsmim rôznym farbám si môžete v interiéri modelu SEAT Leon CUPRA vytvoriť príjemnú atmosféru. Vždy nájdete farbu, ktorá sa hodí k vašej nálade a charakteru jazdy.

VÝBAVA INTERIÉRU

CUPRA

V modeli CUPRA môžete očakávať exkluzívne prevedenie výbavy do najmenších detailov. Vnútorný priestor je vytvorený maximálne ergonomicky, aby ste si mohli užiť aj ten najmenší detail a pravé potešenie z jazdy.

Hliníkové prahové lišty

Exkluzívne prahové lišty CUPRA.

Športové škrupinové sedadlá

Perfektné vedenie tela v zákrutách.

Výbava interiéru

Výrazne ergonomický.

Exkluzívne športové pedále

V hliníkovom vyhotovení.

Panoramatické strešné okno

Ďalšie plus pre komfort.
OBJEM BATOŽINOVÉHO PRIESTORU

Priestor pre vzrušujúce zážitky

V modeli SEAT Leon CUPRA ST Kombi máte k dispozícii 1 470 litrov batožinového priestoru. Pôsobivé, čo poviete? Pri takom priestore nastala správna doba na to, aby ste sa odvážili vyskúšať svoje limity.

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.