Bezpečnosť

Pohybujte sa po svete bezstarostne

Žiadny stres, ste v bezpečí. Nový SEAT Ibiza je vybavený inovatívnymi bezpečnostnými systémami, aby ste sa mohli sústrediť na potešenie z jazdy.

 

SEAT asistent diaľkových svetiel

Stlmte svetlá

Nočná jazda so zapnutými diaľkovými svetlami? Nový SEAT Ibiza rozpoznáva prichádzajúce vozidlá v protismere a automaticky prepína medzi diaľkovými a stretávacími svetlami.

Systém rozpoznania únavy vodiča

Koncentrácia, bezpečnosť, ostražitosť

Ak sa vaše reakcie spomaľujú, systém vás akusticky a vizuálne varuje, aby vás upozornil na to, že je čas urobiť si prestávku.

Adaptívny tempomat

Splyňte s prúdom

Pohodlne sa posaďte a relaxujte. Adaptívny tempomat ACC ako súčasť systému "Travel Assist" sa stará o bezpečný odstup od vozidiel počas jazdy s automatickou reguláciou rýchlosti.

 

 

Lane Assist

V správnom jazdnom pruhu

Asistent udržania vozidla v jazdnom pruhu pomáha vozidlo udržať v jazdnom pruhu. Pri neúmyselnom opustení jazdného pruhu vás systém upozorní, aby ste mohli korigovať smer jazdy.

 

Airbagy

Okamžitá ochrana pri náraze

Systém airbagov v modeli SEAT Ibiza ponúka ochranu zo všetkých uhlov a bezpečnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť.

 

 

Ďalšie informácie o novom vozidle SEAT Ibiza?

* Asistenčné systémy sú pomocné elektronické zariadenia v motorových vozidlách, ktoré vodiča podporujú v určitých jazdných situáciách. Tieto systémy však podliehajú fyzickým a systémovým obmedzeniam a vodiča nezbavujú zodpovednosti za riadenie vozidla. Pred prvou jazdou sa v návode na obsluhu informujte, do akej miery vás asistenčný systém podporuje.

Spotreba paliva 5,1 - 6,9 l/100 km. Emisie CO₂ 102 - 156 g/km. Stav 04/2021.