Porsche Inter Auto
Digitálny združený prístroj

Full Digital Cockpit

Všetky potrebné informácie sústredené vo vašom zornom poli. V plne digitálnom prístrojovom paneli je všetko, čo potrebujete, priamo tam, kde to potrebujete. Mapy? Máte ich. Chcete skontrolovať tlak v pneumatikách? Veľmi jednoduché. Plne digitálny prístrojový panel, ktorý má vďaka najnovšej generácii 10,2 palcového LCD displeja veľmi ostrý obraz, zabraňuje rozptýleniu, takže sa môžete sústrediť na jazdu.

Full Digital Cockpit

Full Digital Cockpit - Najnovšia druhá generácia digitálnej palubnej dosky v rámci koncernu Volkswagen. Pohodlné a na mieru prispôsobené zobrazovanie vybraných informácií počnúc základnými údajmi o rýchlosti, otáčkach motora cez údaje o spotrebe či ubehnutých kilometroch až po zobrazenie navigácie či práve prehrávaných audio titulov.

Nový digitálny združený prístroj Digital Cockpit značky SEAT je jednou z významných noviniek v expozícii značky na ženevskom autosalóne. Digitálny združený prístroj je konštruovaný ako interaktívny displej. Má moderný a všestranný dizajn, poskytujúci vysokú funkčnosť a dá sa personalizovať podľa preferencií vodiča. Pre modely CUPRA bola vyvinutá špecifická verzia digitálneho združeného prístroja, ktorá má emocionálnejšiu grafiku a výraznejšie zobrazuje otáčky motora a rýchlosť jazdy.

Tento prvok výbavy sa už dnes dá objednať do modelov Ateca a Leon, v modeloch Cupra je súčasťou sériovej výbavy a koncom leta pribudne vo výbave modelov Arona a Ibiza.

K dispozícii sú tri základné masky nastavenia zobrazení, pričom každú z nich možno ďalej individuálne upravovať. Vybranú a nastavenú masku si možno uložiť a takto prispôsobený vzhľad svojej prístrojovej dosky potom bez obmedzení používať ďalej. Na svoje si prídu tak stúpenci minimalistického dizajnu bez zbytočného zahlcovania informáciami ako aj informatickí fanatici vyžadujúci v každom momente dostupnosť informácií o všetkom.Uhlopriečka hlavného displeja pred vodičom meria 10,25".

Prepínanie medzi maskami a nastavovanie zobrazení možno vykonávať pomocou tlačidiel na multifunkčnom volante. Pre vybranú masku možno nastaviť a uložiť až tri rôzne profily zobrazenia informácií. Prichádzajúce telefonické hovory sa zobrazujú ako "vyskakovacie menu" na pozadí práve aktívnej masky.