Porsche Inter Auto
ŽIVOTNÉ PROSTREDIE

ŽIVOTNÉ PROSTREDIE: BUDÚCNOSŤ ZAČÍNA TERAZ

S každým vozidlom, ktoré vyvíjame, preberáme zodpovednosť za naše životné prostredie. Tým, že nielen vozidlá, ale aj ich výrobu tvoríme čo najekologickejšie.

SEAT al Sol

Solárna elektráreň: SEAT al Sol

S plochou 276 000 m2 disponujeme najväčšou solárnou elektrárňou, ktorá bola vybudovaná na automobilovej výrobe, spájame teda dve fabriky do jednej: jeden automobilový závod a jednu elektráreň. Vďaka čomu môžeme naše emisie CO2 znížiť o 7 000 ton za rok.

ZODPOVEDNOSŤ

Zodpovednosť: Ďalšia generácia

Za posledných 50 rokov absolvovalo vzdelávací program v závode SEAT v Španielsku viac ako 2 500 perspektívnych zamestnancov. Skúsení technici odovzdávajú svoje vedomosti a skúsenosti ďalšej generácii.

CERTIFIKÁT ŠPIČKOVÉHO PRACOVNÉHO MIESTA

Certifikát špičkového pracovného miesta: Skvelé pracovné miesto

Svet značky SEAT ponúka veľa možností. Preto bolo spoločnosti SEAT Nemecko udelené ocenenie špičkového zamestnávateľa. SEAT Španielsko bol v roku 2015zvolený za najlepšieho zamestnávateľa v krajine.

Pridaná hodnota

Hospodárnosť: Hodnoty s pridanou hodnotou

Naša ekologická filozofia predstavuje viac ako pekné vzorové uznesenie. K ekologickému sa ešte pripája ekonomický význam pre región: SEAT Španielsko zamestnáva 14 000 zamestnancov a ďalších 56 000 dodávateľov alebo poskytovateľov služieb.

Automobily pre nádherné veci v živote