Porsche Inter Auto
VÝKON

VEĽA RADOSTI Z JAZDY

Nikdy nejde len o rýchlosť. Ale o to, aby ste z každej jazdy mali radosť - nezáleží na tom, či je dlhá alebo krátka, rýchla alebo pomalá. To je cieľom vývoja pri každom jednom komponente našich vozidiel.

SEAT SPORT

Jeden deň na víťazných schodíkoch

SEAT je značka s DNA motoristického športu. Vidieť to predovšetkým na našej divízii SEAT sport: V úzkej spolupráci s centrom techniky tečú výsledky z pretekárskych okruhov priamo do našich športových modelov.

SEAT LEON CUP RACER

Krásny dravec

Z modelu CUPRA vytvorený SEAT Leon CUP RACER prišiel z cesty na pretekársky okruh. Jeho štvorvalcový motor s výkonom 330 koní a 6-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou spĺňa každé očakávanie nespútaného výkonu.

Ako sa z modelu Leon CUPRA stane Leon CUP RACER.

Ako sa z modelu Leon CUPRA stane Leon CUP RACER.

Leon CUPRA

Leon CUP RACER

SEAT LEON CUP RACER

Krásny dravec

Z modelu CUPRA vytvorený SEAT Leon CUP RACER prišiel z cesty na pretekársky okruh. Jeho štvorvalcový motor s výkonom 330 koní a 6-stupňovou dvojspojkovou prevodovkou spĺňa každé očakávanie nespútaného výkonu.

MOTORY

Dokonalý výkon

Motory Eco TSI prinášajú najlepší pomer výkonu a sily pričom zlepšujú ovládateľnosť a nestrácajú športový charakter. Navyše technológia ACT aktívne vypína valce keď nie sú potrebné, čím ďalej znižuje spotrebu.

Zo všetkého má viac

Každý model SEAT vám poskytne jedinečný pocit z jazdy. Či už na dlhých cestách alebo krátkych výjazdoch, oprite sa a užite si každý moment vo vašom modeli SEAT.

SEAT Leon CUPRA

Najsilnejšie sériové vozidlo SEAT všetkých čias: Zažite silu výkonu 213 kW (290 k) v trojdverovom, päťdverovom prevedení alebo v modeli SEAT Leon ST Kombi CUPRA.

CUPRA

Zažite radosť z jazdy z jej intenzívnej stránky: Vďaka najsilnejším motorom SEAT všetkých čias s výkonom 231 kW (290 k), ktorý akceleruje z 0 na 100 km/h len za 5,6 sekundy.

Aktívne vypínanie valcov ACT

S motorom 1.4 TSI vrátanie funkcie aktívneho vypínania valcov zvýšite energetickú účinnosť , pretože systém ACT vypína pri nízkych a stredných otáčkach dva zo štyroch valcov.

SEAT Ibiza EcoTSI

Skvelý výkon a ekologický prístup: Nové motory EcoTSI s výkonom až 81 kW (110 k) vám poskytnú výraznú hnaciu silu a vyššiu účinnosť.
TECHNOLÓGIA 4DRIVE

4krát silnejšia

Ďalšie obrázky

Stály pohon všetkých kolies 4Drive sa so spojkou Haldex piatej generácie postará o stabilný a príjemný zážitok z jazdy na každom povrchu vozovky a pri všetkých poveternostných podmienkach.

ZÁŤAŽOVÉ TESTY

Vozidlá a ich limity

Naše vozidlá testujeme vo všetkých jazdných situáciách, ktoré si viete predstaviť, aby sme sa uistili, že sú pripravené skutočne na všetko. Prejdú pritom viac ako 20 000 kilometrov a dostanú sa na miesta s teplotami od mínus 40 až po plus 45 stupňov Celzia.

NÜRBURGRING

Držiteľ rekordu

Leon ST CUPRA s jeho výkonom 280 k písal históriu v rukách pretekára Jordi Gené SEAT: s časom 7:58:12, ktorý bol o niekoľko stotín rýchlejší ako SC CUPRA v predchádzajúcom roku, dosiahol svetový rekord pre kompaktné modely kombi s pohon predných kolies na legendárnom "Zelenom pekle" okruhu Nürburgring.

Objavujte našu vášeň pre dokonalosť