Porsche Inter Auto
KVALITA

PERFEKTNÝ TÍM

Sme perfekcionisti a vieme, že aj ten najmenší detail môže urobiť veľký rozdiel. A pretože týmto detailom môže byť každý diel vozidla, staráme sa o to, aby všetko dosahovalo najvyššiu kvalitu.

FABRIKA

Tancujúci roboti

Každý z našich 2 000 robotov, ktoré sa používajú pri montáži vozidiel sa pohybujú absolútne synchrónne, a sú zárukou kvality a dokonalosti našich vozidiel. Pod kontrolou našich zamestnancov pracujú s precíznosťou, ktorá pripomína perfektnú choreografiu.

Línie

Jedinečne atraktívne

V dizajnovom procese značky SEAT robia práve jemné odtiene veľký rozdiel: Preto sú línie našich vozidiel s dynamickými detailmi a akcentmi také jedinečné ako vy. Pre atraktívny a individuálny zážitok z jazdy.

VÝROBA VOZIDIEL

Citeľná kvalita

Detailná kontrola

Naši experti skontrolujú všetko čo najpresnejšie krátko predtým, ako model opustí závod: od svetiel až po blatníky, od dverí až po okná.

S kritickým pohľadom

Keď je karoséria dokončená a nalakovaná, naši experti detailne kontrolujú montáž jednotlivých dielov, aby sme vám od začiatku do konca mohli zaručiť dokonalosť.

S maximálnou opatrnosťou

Keď je hrubá konštrukcia vozidla kompletná, sú do modelu namontované všetky mechanické komponenty. Ešte predtým je karoséria ošetrená voskom, aby sa zakonzervovala a prípadné poškodenie sa neprejavilo.

V bezpečných rukách

Napriek tomu, že najmodernejšia technika zabezpečuje rýchlu a efektívnu výrobu v závode SEAT, práve vďaka precíznej a perfektnej ručnej práci zamestnancov sú naše vozidlá výnimočné, od diskov z ľahkých zliatin až po palubnú dosku.

Perfektná figúra

Keď sú lisovacím strojom vyrobené všetky diely karosérie, naši experti pre hrubú konštrukciu modelov SEAT ich zložia na montážnej linke. Už v tejto fáze sú zreteľné atraktívne línie modelov SEAT.

Dokonalá vášeň

Naši zamestnanci výroby pracujú s najmodernejšími technológiami, aby pri práci dosiahli skutočnú dokonalosť. Preto sa až po namontovaní palubnej dosky, sedadiel a ďalšej výbavy interiéru nasadia dvere, aby sa predišlo poškodeniu.

Naberá tvar

Každý ďalší krok vo výrobnom procese je ten najdôležitejší: Preto kontrolujeme kvalitu od A do Z počas všetkých výrobných stupňov. Až na konci je karoséria lakovaná príslušnou farbou a v tuneli kvality absolvuje finálnu kontrolu.
MODULÁRNA STAVEBNICA KOMPONENTOV S PRIEČNE ULOŽENÝM MOTOROM

Inteligentná výroba

Vozidlá s podobnou konštrukciou používajú v rámci skupiny Volkswagen rovnakú základnú konštrukciu: Modulárna stavebnica s priečne uloženým motorom zároveň zabezpečuje efektívnosť a najvyššie štandardy kvality a ponúka skvelý pomer ceny a výkonu.

KONTROLA KVALITY

Kontrola zlepšuje výstup

Dokonalosť je výsledkom troch predpokladov: tvrdej práce, vášne a svedomitosti. S týmto presvedčením plníme naše najprísnejšie kontroly kvality.

LEAN AWARD

Excelentná efektívnosť

V roku 2013 získal SEAT renomované ocenenie pre efektívne výrobné procesy "Lean Award". Závod v Martorelli bol ocenený za inovácie a flexibilitu pri výrobe.