Porsche Inter Auto
INOVÁCIE

IDEY, KTORÉ VYTVÁRAJÚ ROZDIEL

Našu inovatívnu silu predstavuje výkon viac ako 1 000 kolegov v našom centre techniky v meste Martorell. V srdci našej značky plánujeme, navrhujeme dizajn a vyvíjame naše vozidlá - prebúdzame tak technológie k životu.

Centrum techniky

Srdce značky SEAT

1
2
3
4
1
CENTRUM TECHNIKY

Otvorenie nášho centra techniky v roku 1975 v Martorelli, blízko pri Barcelone, nám dalo možnosť vyvíjať a vyrábať naše vozidlá úplne nezávisle. Tu vznikajú inovatívne myšlienky vášnivých perfekcionistov - tu vzniká Technology to Enjoy.

2
CENTRUM DIZAJNU

Tu pracujú naši dizajnéri na zdokonaľovaní interiéru a exteriéru každého vozidla. Len takto zaistíme, že každý model disponuje jedinečnou dizajnovou DNA značky SEAT.

3
SVETELNÝ TUNEL

Tu sa testuje svietivosť a homogénnosť všetkého, čo svieti: Od zadných LED svetiel cez osvetlenie interiéru až po Full LED svetlomety.

4
ZVUKOVÉ TESTY

Naši inžinieri testujú zvuk všetkého, od motora až po zatváranie dverí, aby sme vám mohli ponúknuť príjemnú akustiku vozidla.

FULL LED SVETLOMETY

Brilantná inovácia

SEAT Leon bol prvým vozidlom v svojej triede s full LED svetlometmi. Aby ste mohli kedykoľvek jazdiť na perfektne osvetlenej vozovke, svetlom, ktoré neunavuje vaše oči.

SIMULÁTOR

Vizuálna dokonalosť

Pokroková technológia nám umožňuje virtuálne vytvoriť a zložiť každý diel každého modelu. Vďaka tomu môžeme naše vozidlá analyzovať a zdokonaľovať skôr, ako sa stanú skutočnosťou.

KONEKTIVITA

Perfektné pripojenie

Funkcia "Read-to-me"

Buďte informovaný, ale komfortne. Či sú to e-maily, správy, správy na sociálnych sieťach Twitter alebo Facebook: Funkcia Read-to-me vám aktuálne informácie jednoducho prečíta.

SEAT DriveApp

Vďaka technológií MirrorLink™ s aplikáciami SEAT DriveApp zažijete výnimočnú konektivitu úplne jednoducho. Pomocou nich si pozriete počasie a sociálne siete alebo si prostredníctvom aplikácie Challenger zlepšíte svoje zručnosti pri jazde.

CHALLENGER

Táto funkcia vám prostredníctvom hravých úloh pomáha optimalizovať váš štýl jazdy.

Technológia Full Link

Pomocou technológie Full Links spojíte smartfón a vozidlo tak jednoducho ako nikdy predtým - so systémami MirrorLink®, Android Auto® alebo Apple CarPlay™.

Osobný desktop

Desktop vášho SEAT infotainment systému môžete stlačením tlačidla upraviť pridaním vašich obľúbených aplikácií a funkcií.
VIRTUÁLNA FABRIKA

Digitalizované zmysly

Naši zamestnanci pracujú s pokrokovými technológiami, aby sa všetkými zmyslami virtuálne ponorili do našich vozidiel, ešte predtým, ako sa stanu skutočnými. Vďaka tomu sa môžu úplne nechať viesť ich skúsenosťami a pocitmi.

PASÍVNA BEZPEČNOSŤ

Testovaná spoľahlivosť

Aj naši inžinieri pasívnej bezpečnosti sú vášnivý perfekcionisti. Starajú sa o, aby boli pasažieri a všetci účastníci premávky pri každej jazde maximálne chránení.

Tu sa rodí "Technology To Enjoy"