Porsche Inter Auto
DIZAJN

Inžinieri krásy

Pri výrobe našich modelov záleží na každom detaile: Keď dostanú hodnoty značky a charakter modelov podobu, dávame dizajnu význam. Takto prezentujeme našu lásku ku kráse a k dokonalosti.

VOLANT

Spojenie medzi človekom a strojom

Prostredníctvom volantu sa vy a váš SEAT stanete jedno. On predstavuje rozhranie pre vaše príkazy a prístup k rôznym možnostiam, ktoré vám vozidlo ponúka. Preto ich vnímame ako ručne vyrobené umelecké diela.

PROCES TVORBY DIZAJNU

Sen, ktorý nadobúda podobu

1
2
3
4
1
OD SKICE K ŠTÚDII

Skôr ako sa každý náš model po dlhoročnom procese postaví do svetiel reflektorov, začne sa rodiť ako skica na papieri. Našu dizajnovú filozofiu zastupuje model SEAT 20V20, ktorý zaujal aj na Ženevskom autosalóne v roku 2015.

2
DOKONALÁ RUČNÁ PRÁCA

Keď je dizajn jasný, vytvorí sa tím inžinierov a dizajnérov, ktorí ho vypracujú a zrealizujú. Každý exteriérový detail je dotiahnutý do dokonalosti kvôli výrobe modelu v reálnej veľkosti.

3
VNÚTORNÁ KRÁSA

Keď je hotový dizajn exteriéru, začneme tvoriť vnútorný priestor - prirodzene podľa iných estetických kritérií.  Popri príjemnému dizajnu sa snažíme o maximálny komfort pre vodiča - s primeraným ergonomickým interiérom.

4
OD IDEY K REALIZÁCII

Vývoj a tvorba štúdiového vozidla je náročná práca. Pretože aby sme koncept mohli zmeniť na skutočnosť, prináša veľa dizajnérov, vývojových technikov a inžinierov z celého sveta svoje individuálne expertízy.

DIZAJN EXTERIÉRU

Na prvom dojme záleží

SEAT Leon ST CUPRA

Modelový rad SEAT CUPRA prezentuje najdynamickejšie a najšportovejšie modely značky SEAT. Ani SEAT Leon ST CUPRA nie je výnimkou - so štýlovým dizajnom a veľkorysým výkonom.

Perfektné tvary

Z prototypu sa vyvinie model, pri ktorom sa špeciálna hlina navrství na pamäťovú penu – dokonalá ručná práca našich dizajnérov.

Láska k detailu

Každý aj ten najmenší detail sa vytvorí, zahodí a nanovo vytvorí – až kým výsledok nie je jednoducho dokonalý.

Priznať farbu

Lak je dôležitou časťou charakteru vozidla. Preto je pre našich zákazníkov ponuke 22 atraktívnych farieb.

Predvídavý

Moderné a dynamické Full LED svetlomety a zadné LED svetlá sú zárukou nielen perfektného výhľadu, ale aj perfektného štýlu.

Viac ako dizajn

Najväčšou výzvou nášho dizajnového tímu je dosiahnuť perfektnú kombináciu tvaru a funkčnosti, aby sme zvýšili atraktívnosť našich modelov.

Vždy jedinečný

Každý detail exteriéru vytvoríme tak, aby dotváral jedinečný dizajn modelov.
DIZAJN INTERIÉRU

Vaše obľúbené miesto

DIZAJN INTERIÉRU

Hneď ako sa posadíte do vášho modelu SEAT, by ste sa mali cítiť príjemne a všetky funkcie ovládať intuitívne. Preto vkladáme do prieskumu trendov toľko energie a vytvárame dizajn, ktorý dobre vyzerá a materiály, ktoré sme pri jeho výrobe použili sú na dotyk jemné a príjemné.

SEAT HLAVNÝ DIZAJNÉR

Alejandro Mesonero

"Všetko, čo vidíme a zažijeme nás inšpiruje. Pri dizajne je pre nás Barcelona všadeprítomná: Mesto, ktoré žijeme a milujeme."

HLAVNÝ DIZAJNÉR PRE INTERIÉR

Jaume Sala

"Najdôležitejšia je vysoká úroveň kvality a dokonalosť v každom detaile."

30 ROKOV SEAT IBIZA

Legenda žije

Požiadavkou pri vývoji úplne prvého modelu SEAT Ibiza bolo kompaktné, priamočiare vozidlo, ktoré bude prezentovať mladosť a športový charakter. Aj po 30 rokoch sa tento úspech slávi s výročným modelom - a nový SEAT Ibiza ho píše ďalej.

Automobily pre nádherné veci v živote