Porsche Inter Auto
DIZAJN

Moderný a príťažlivý

Nový SEAT Leon prezentuje moderný, ikonický dizajn, vďaka ktorému je Leon výnimočne atraktívny pre akúkoľvek aktivitu. Okrem toho ponúka dostatok priestoru na to, aby ste si mohli užiť tie najkrajšie momenty v živote a umožní vám prežiť deň bez obmedzení.

EXTERIÉR

Výnimočný dizajn

Vzhľad nového modelu SEAT Leon vás ihneď osloví. Vďaka starostlivo navrhnutým líniám vzniklo elegantné vozidlo s aerodynamickou karosériou, ktorej jedinečný charakter dodávajú predný a zadný nárazník.

FULL LED SVETLOMETY

Osvetlia každú cestu

Posunutím vyskúšajte svetlá

Full LED svetlomety nového modelu SEAT Leon sú vlastné dizajnové ikony, ktoré spájajú krásu dizajnu, vylepšené technológie a bezpečnosť.

LAKY

Perfektná ponuka farieb

Základný lak
Metalický lak
Špeciálny metalický lak
DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Elegantné

Perfektná výbava na to, aby ste si vytvorili také vozidlo, o akom snívate. V ponuke 16- a 18-palcových diskov z ľahkých zliatin si určite nájdete ten správny dizajn.

DIZAJN INTERIÉRU

Nastúpte

Pri tvorbe dizajnu interiéru nového modelu SEAT Leon sme mysleli na vašich spolucestujúcich a predovšetkým na vás. Okrem exkluzívneho čalúnenia sedadiel a veľkorysého priestoru tu nájdete aj novú palubnú dosku, vytvorenú absolútne pre potreby vodiča, a osvetlenú konzolu vodiča. Tento ergonomický dizajn vám ponúka pohodlné ovládanie všetkých systémov a funkcií vozidla a vašim spolucestujúcim maximálny komfort na zadných sedadlách.

ČALÚNENIE SEDADIEL

Čas na kvalitu

Sedí sa vám pohodlne? Tak to má byť. S ponukou exkluzívneho čalúnenia sedadiel je nový SEAT Leon pripravený na každú jazdu. Komfortne a uvoľnene si cestu užijú aj vaši spolucestujúci.

AMBIENTNÉ OSVETLENIE

Komfort pri každej farbe

Zmeňte farbu svetla

Dajte každej jazde farbu a prostredníctvom ambientného osvetlenia si vytvorte prostredie, v ktorom sa budete cítiť príjemne. Vždy nájdete farbu, ktorá sa hodí k vašej nálade.

VÝBAVA

XCELLENCE - elegantný dizajn

Užívajte si život vo veľkom štýle s výbavou XCELLENCE v novom modeli SEAT Leon. Urobte si z každej jazdy jedinečný zážitok s extra porciou elegancie, vďaka detailom a jedinečným finesám v chrómovom prevedení.

PALUBNÁ DOSKA

Ergonomický dizajn pre vodiča

DETAILY V CHRÓMOVOM PREVEDENÍ

Vytvorené s dôrazom na eleganciu

DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Exkluzívny dizajn

MASKA CHLADIČA

Výrazný moderný vzhľad

ZADNÉ LED SCVETLÁ

Perfektná harmónia dizajnu a techniky
VÝBAVA

FR - Dynamika do najmenších detailov

Výbava FR je dokonalá pre tých z nás, ktorí milujú športovú jazdu a Leon, ktorý je už aj tak atraktívny, im poskytne ešte väčšiu dávku dynamiky. Prostredníctvom 17-palcových diskov z ľahkých zliatin, exkluzívnej výbave interiéru a koženého multifunkčného volantu si všimnete kvalitu na prvý pohľad. S detailmi ako hliníkové prahové lišty, agresívny dizajn predného a zadného nárazníka zaručene upútate pozornosť okolia.

PANORAMATICKÉ STREŠNÉ OKNO

Vpustite dovnútra slnečné lúče

KOŽENÝ VOLANT

Kvalitu budete cítiť

HLINÍKOVÉ PRAHOVÉ LIŠTY

Výrazné detaily

LOGO FR

Exkluzivita do najmenších detailov

FR HLAVICA RADIACEJ PÁKY POTIAHNUTÁ KOŽOU

Citeľná kvalita

 

Informácie pre spotrebiteľov o spotrebe paliva a emisiách CO2: Od 1. septembra 2017 budú niektoré nové vozidlá typovo schvaľované podľa celosvetovo harmonizovanej skúšobnej metódy pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure, WLTP) - novej, realistickejšej metódy testovania spotreby paliva a emisií CO2. WLTP nahradí od 1. septembra 2018 nový európsky jazdný cyklus (NEDC) - súčasnú testovaciu metódu. Počas tejto prechodnej fázy k WLTP sa musia uvádzať aj hodnoty zistené podľa NEDC. Z dôvodu realistickejších skúšobných podmienok sú hodnoty spotreby paliva a emisií CO2 merané podľa WLTP v mnohých prípadoch vyššie ako hodnoty merané podľa NEDC.

Viac informácií o štandarde WLTP.